metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
30 Jaanuar 2011
SOKID ENDALE...

...lõpuks ometi. Sobiksid samuti lõngajääkide kasutamise projekti alla, sest klapitasin kokku kolme erinevat sorti lõnga, lisaks puuvillane pingviini-lõng, mida kasutasin kanna ja varbaosa tugevdamiseks. Ka sokimustri poolest on tegu Tootsi peenraga, alustades sain inspiratsiooni Mari Marikese kuljustega sokkidest, ülejäänu juba omalooming.

metsamaku posted @ 20:54 - Link - kommentaarid (5)
29 Jaanuar 2011
PEETER JA KAALULANGETAMINE

Kaugest nõukaaajast kui metsamaku veel väike oli, on tänasesse päeva jõudnud mõned üksikud asjad. Ega neid muidugi tollalgi palju olnud... Koristada oli vähemalt lihtne, eksju. Kui neid oma laste mänguasjadega võrdlen, kas siis mälestustes või reaalselt, siis ausalt, enamik ei kannata hästi võrdlust välja. Aga minu nelja-aastasele hakkasid ükspäev ühed minuaegsed beebid hirmsasti meeldima. Üks neist siis minu kunagine, Peeter oli vist nimeks, kui õigesti mäletan, teine pärit siit majast, kuhu 13 aastat tagasi kolisime. Ainukene häda, et beebid olid paljad, justkui äsja emaihust tulnud , nii siis käis väike piiga mul paar päeva järjekindlalt kannul, tited peos ja kurtis kui külm neil ikka on. No mõjus lõpuks südametunnistusele, ausalt...

Koos uue emmega.

Igast sokipaarist kipub mingi lõngatutsakas järele jääma. No nüüd on igastahes üks vähem.... Konks nr. 5 - aru ma ei saa, miks ma siiani väiksemaid numbreid olen kasutanud , sellega saab heegeldus ju nagu võluväel valmis! Ja kui mõelda, et veel suuremaidki numbreid on olemas...
Siis sai veel pisut traati väänatud, tellija soovil.Aga tegelikult olen endiselt hoopis kudulainel ja ilmselt veel mõnda aega - aga sellest järgmine kord!
metsamaku posted @ 20:33 - Link - kommentaarid (7)
02 Jaanuar 2011
PÄIKEST UUE AASTA PÄEVADESSE!!!

Jõuluvana kotti isetegija jõulupeol jõudis minu poolt pugeda veel üks selline ingel. Muster. Heegelniidid Cable ja nõukaaegne Pingviin, konks nr.2.

metsamaku posted @ 18:51 - Link - kommentaarid (4)
203633 visitors