metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
26 Detsember 2007
Advendiaeg oli nii kiire, et isetegijas käimised muutusid viieminutilisteks - kui sedagi Nüüd tuleb hakata vanu võlgu likvideerima, suur kiire ju möödas. Minu päkapakk tuli Kristalt Rakverest. Väga lahe üllatus oli saada enam-vähem samasugused isetehtud asjad, kui ise pakki panin - ainult teist värvi. Telepaatia? Igaljuhul oli mul plaanis endale koju ka just samasuguseid ehteid teha, aga ennem sain nad kingiks - väga tänuväärne suure jõulukiirega. Ja kui ilusad kuldsed need veel olid! Pakis olid veel suur kuldne küünal, šokolaad (sellest pole pildil loomulikult jälgegi, meil on maiasmokkade maja ), 2 tokki punast meriinolõnga ja isetehtud kaart. Aitäh veelkord Kristale!
Ise saatsin paki Tintule. Pakki pistsin värviraamatu lastele, külmkapimagnetist ingli ja käsitsivalmistatud seebi nende emmele, šokolaadi ja küünla kogu perele; isetehtud asjadeks olid heegeldatud lumehelbed ja päkapikk.

Loomulikult sai jõulukuul valmis veel teisigi isetehtud käsitööasjakesi, aga nendest teine kord, sest need on veel pildilegi püüdmata...
metsamaku posted @ 11:38 - Link - kommentaarid (2)
03 Detsember 2007
Vau! Saimegi, saarlased, esimese kokkusaamisega hakkama!!! Ütlemata hea tunne on. Foorumis suhtlemisel pole ka viga, aga kokkusaamised teevad hea asja veel paremaks. Eilse kokkusaamise tulemuseks on 10 vilditud päkapikku. Minu oma siis siin
IT jõulupeole ei õnnestunud lausa mitmel põhjusel minna, kahjuks. Tundub, et kõik pidulised on lausa megarahul! Aga nüüd võib vähemalt enda jaoks ka siia märgi maha panna omatehtud tekilappidest.
metsamaku posted @ 09:24 - Link - kommentaarid (1)
202668 visitors