metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
28 August 2008
Põhiline näputöö viimasel ajal seotud rohkem söödava kraamiga - aga sellest ei ole eriti viitsinud pilti teha. Pohli on sel aastal küll niiii palju ja variante mida neist teha, ka mitmeid, alustades klassikalisest pohla-õunamoosist, siis toormoos, mis säilib muude toormoosidega võrreldes superhästi ja üllatus-üllatus - maitseb natuke maasikatoormoosiga sarnaselt ja lõpuks pohlamahl, õigemini siirup, koos õunamahlaga või maasikasiirupiga saab superhea morsi. Üks ports veel siis on järgmiseks talveks 3 ämbritäit pohli hoidistatud. Eile tegin veel pangesalatit ja täna ootavad kurgid marineerimist ja tomatid letšoks saamist.
Aga vahetevahel jääb siiski aega ka käsitööks, valmis saanud siis uus müts ja tudusärk värskele lasteaialapsele. Täitsa lõpp kui armsaid kangaid on põnnidele, osta või pood tühjaks! Mütsi õpetus "Mütsiraamatust" - kellukamüts.


Ja augustibeež areneb ka tasapisi...
metsamaku posted @ 14:52 - Link - kommentaarid (6)
15 August 2008
Meie kõige väiksem preili hakkab lasteaeda minema. Seega, garderoob vajab täiendust
Lõngadeks Capri, Soft ja mingi nimetu puuvillane, konks nr. 3
Idee pärit kusagilt netiavarustest, väikeste omapoolsete täiendustega.
Ja vahepeal on märkamatult saanud täis 25000 piilujat
metsamaku posted @ 09:11 - Link - kommentaarid (7)
11 August 2008
Mitmesuguste takistuste kiuste saan nüüd presenteerida oma juunikollast.Kokku 434 cm äärepitsi, mis hakkab kaunistama köögiriiuleid ja linik köögilauale. Niidiks vana hea veneaegne iiris + Šnehurka, konks nr. 1,5. Äärepitsid on 2in1 projekt ehk siis Kardinale tuleb ka teha, siis võib üles riputada. Aga vahepeal tuleb vist natuke muud (käsi)tööd.
Traati väänasin üle hulga aja ka natukene ja vastupidiselt kudumisele-heegeldamisele, mis minu meelest kunagi meelest ei lähe, ei tahtnud traadiväänamine peale kuuajast vaheaega algul enam kuidagi välja tulla. Lõpuks siiski sain hakkama
Ja nüüd augustibeeži kallale! Vastupidiselt foorumis kuuldule pole mul õnneks selle värvi vastu midagi.
metsamaku posted @ 10:11 - Link - kommentaarid (4)
202576 visitors