metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
23 Aprill 2007
Tänahommikune postitus haihtus mulle teadmata põhjustel olematusse. Proovin siis uuesti.
Vahepeal on valminud jällegi mõned asjad. Kõigepealt siis kampsun suuremale tüdrukule. Algsel kujul tundus veidi igavavõitu,appi tulid Novita Tango ja heegelnõel. Mulle väga meeldib valmis asju, ka nt. second hand päritolu niiviisi täiendada, saab kiiremini ja odavamalt, aga ometi on omanäolised ja ISE tehtud. Juuksekumm samast lõngast.
Järgmiseks kotike suurele preilile, õe omale sarnane, kuid siiski veidi isemoodi,vastavalt saaja soovile.
Ja siis kübarake noorimale,algselt sellisel kujul. Midagi tundus nagu puudu olevat,heegeldasin lillekesed peale. Modell polnud aga enam eriti koostööaldis.
metsamaku posted @ 14:58 - Link - kommentaarid (2)
16 Aprill 2007
Isetegija on muutunud päris oluliseks osaks minu elus. See selgus siis, kui arvuti vahepeal mõned päevad pisut rivist väljas oli. Kuna olen praegu kodune, siis on see nagu omaette suhtlemisvorm kohe. Ja innustab rohkem tegutsema ja ette võtma. Hetkel siis sai keskmine preili, mis soovis: käekotikese ja peapaela. Modelliks tema ise.
Ja kott veidi lähemalt ka.
Kusjuures pildistamine on veel raskem ja aeganõudvam tegevus kui käsitöö - ikka see õige valgus ja nurk jne.
metsamaku posted @ 11:34 - Link - kommentaarid (5)
08 Aprill 2007
Häid pühi kõigile! Praegu vist veel on mõtet soovida... Vahepeal on valminud seda ja teist, mitu asja on veel pooleli. Tibupojad valmisid tänu Merca õpetusele isetegijas ja köögikardinate juures sain ka kellegi blogist inspiratsiooni, aga kust, ei mäleta. Loodan, et ei pahanda kedagi, siin on nagu juttu olnud, et mis välja pandud, võib kasutada.
Selle viimase pildi puhul küll valetaksin kui ainult ennast autoriks paneksin, ikka terve pere koostöö.Võrkkiik nukkudele. Ja siin seesama tervikuna.
metsamaku posted @ 13:11 - Link - kommentaarid (1)
202686 visitors