Mulle meeldib kududa.Vahel sekka õmblen ja heegeldan.
SUUR SUVI, KÄSITÖÖ JA REISIMINESellist mõnusat sooja suveilma, kus ka vilus ei ole jahe, oleme oodanud terve pika aasta! Nüüd on see käes!
Käsitööd saab õnneks teha ka rannas või aias puude vilus, sest ega keskpäeval sellise palavaga muud teha jõuagi.
Kudusin endale suvise puuvillase pluusi Shaped Lace Tee, juba teise samalaadse.

Lõngaks valisin Katia Bamboo (puuvilla ja bambuse segu), vardad nr 3,5.
Kaeluse ja alumise serva muster lähedalt:

Originaalis on kudum
selline.Muster pärineb raamatust
Knitting Lingerie Style. See on lihtne kampsun ja tegumood sobib igale eale ja figuurile.

Värv on selline mahe rohekas, mida on pildil pea võimatu tabada. Sellel pildil on värv siiski enam-vähem õige.
Muule teemale üle minnes olgu öeldud, et Shaped Lace Tee on esimene kudum, mille kudusin inglise keelse õpetuse järgi. See sai võimalikuks tänu sellele, et küpses eas julgesin minna inglise keele kursustele, kusjuures varem polnud ma inglise keelt õppinud ja olin selles täiesti tumm-tumm! Nüüd on mul selja taga juba kaks aastat inglise keele õpinguid ja tunne on umbes selline nagu kurdil, kes kuulma on hakanud või kellelgi, kes avastab, et valdab linnukeelt! Ühel hetkel avastasin, et saan aru, millest telekas räägitakse, kuigi jutt oli ometigi inglise keeles! Muidugi olen ära õppinud vaid pisku, aga ka see pisku on on avardanud mu maailma tunduvalt.
Kes veel ei ole saanud või julgenud ette võtta keeleõpinguid, siis julgustan seda tegema!
Oma visaduse eest premeerisin ennast selle aasta juulikuus reisiga Inglismaale: Cantebury, London, Warwick, Stratford upon Avon ja Oxford. See reis pakkus võimalust näha nii Londoni melu ja virvarri kui ka vana head Inglismaad.

CANTEBURY

PILDIKE ÜMBRUSELE WARWICKI LOSSI MÜÜRILT
Reis oli muidugi väga mõnus ja muljetavaldav ja meeldivaid mälestusi jagub veel pikaks ajaks.
Teel Inglismaale oli mul meeldiv kohtumine isetegija
KASTANIGA. (õigemini kohtusime suisa kolm korda!). Me polnud varem kunagi teadlikult kohtunud ja teadsime teineteist vaid Isetegija foorumi kaudu. Tervitan Sind, Kastan, ja loodan, et Sul oli huvitav reis!
ILUSAT SUVE JÄTKU KÕIGILE!