Entera Mütsivabrik
NATUKE ENDAST
Vanus: 28
Asukoht: Harjumaa
Tähtkuju: Kaljukits
MEELDIB
Laste naer, optimistlikud inimesed, rõõmus hing


EI MEELDI
Petmine, valetamine, vassimine, teiste ärakasutajad.
ARHIIV
Viimased postitused
Juuli 2010

SOOVITAN SOOJALT...

HETKE LEMMIKUD

Loen
Järvedest, füüsikast. Öökapi lugemine on Tarkade Klubi ajakiri

Film
Coyote ugly

Lemmikmuusika
Konkreetne lemmik puudub

KÜLASTAJAD
free counters
PROJEKTID
teeme2008.ee

LEMMIK VEEBILEHED


AIAIA käsitööpäevik
Maasikmari varaait
Saarah käsitööblogi
Aeti askeldused
Pööraselt Rahulik Kamber
Minu isiklik jutuvadakeskus
Sokisahtel
Bramasole
Sunray
Kummikaru
Margit proovib ka...

Entera Mütsivabrik
Põhiliselt olen mütsivabrik, aga kui aega ja isu on, siis teen kõike muud ka!
01 Juuli 2010
Viimane postitus Eestimaalt!

Nii. Nüüd on asjad nii kaugel, et ma kolin Eestist ära. Mitte kaugele, natuke laevasõitu vaid . Sinna viib mind kool, töö ja tuhat muud asja ka veel .

Aga tegemistest. Üks vahva suvine mütsike ühele vahvale poisile:


Lõng: 1 tokk Katija (oli vist selline nimetus lõngal, ei saa järgi uurida, asjad juba pakitud).
Vardad: nr 3,5 heegelnõel hoopis .
Idee ja teostus: minu

Tegelikult valmis 2 mütsi vahepeal veel, aga kuna ma ei suuda fotokalaadijat leida, siis ei saa pilte kuidagi arvutisse. Lootust on, et see uues kodus ikka välja tuleb...kunagi...ma loodan .


Ja siis veel üks isetegemine koos oma vanema pojaga. Tegime tema lasteaia rühmale päris oma albumi. Minu osa oli lõigata ja augustada ning hiljem ka natuke kirjutada ja köita; Kristjan kleepis ja liimis, aitas köita ja isegi kirjutada (kirjutasin talle harilikuga tähed ette, kuna tema enda käekiri on veel hiiglaslik ja siis oleks kogu esikaas rühma nime täis olnud ). Ja nupukesed nööri otsa ajasid nad väikse vennaga koos. Laps ise jäi üdini rahule (ja mina otseloomulikult ka!) ja oi kui uhke ta oli seda lasteaia juhatajale üle andes (lasteaed on tegelt juba suvepuhkusel, seega kasvatajatele ei saanud seda isiklikult üle anda).Ideest ja teostus: kuna tegemist on väga keskkonnasõbraliku ja looduslähedase lasteaiaga, siis tundus väga kohatu kasutada mingeid udupeeneid ja väga töödeldud materjale. Seetõttu kasutasime maksimaalselt ära naturaalseid materjale. Vahelehtedeks on taaskasutatud paber (noh vanast paberist on tehtud uus ). Idee oli proovida paberit ise teha, aga hetkel kolimine võtab liiga palju aega, seega seda katsetame kunagi tulevikus. Piltide tarbeks on kasutatud eesti käsitööpaberit (seda, mida igast Selverist võib leida). Kaante tegemisel kasutasime mingit naturaalset nööri sidumiseks, nupukesed on ostetud Loodusperest. Paelad pole küll öko ega ilmselt ka mitte just mingid väääga kksõbralikud, aga see-eest kasutasime ära kodujääke ja veidi värvi tahtsime nendega kaantele lisada. Kaaned ise tehtud taaskasutatud jõupaberist. Et siis kokkuvõttes nii kksõbralik album kui vähegi teha oli võimalik, sest just selline on paslik ühele nii vahvale seeneriigi lasteaiale !

Ilusat suve soovides,

Entera .
Entera posted @ 20:10 - Link - kommentaarid (2)Külastusi 089610