Entera Mütsivabrik
NATUKE ENDAST
Vanus: 28
Asukoht: Harjumaa
Tähtkuju: Kaljukits
MEELDIB
Laste naer, optimistlikud inimesed, rõõmus hing


EI MEELDI
Petmine, valetamine, vassimine, teiste ärakasutajad.
ARHIIV
Viimased postitused
November 2010
Oktoober 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
Oktoober 2009
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007

SOOVITAN SOOJALT...

HETKE LEMMIKUD

Loen
Järvedest, füüsikast. Öökapi lugemine on Tarkade Klubi ajakiri

Film
Coyote ugly

Lemmikmuusika
Konkreetne lemmik puudub

KÜLASTAJAD
free counters
PROJEKTID
teeme2008.ee

LEMMIK VEEBILEHED


AIAIA käsitööpäevik
Maasikmari varaait
Saarah käsitööblogi
Aeti askeldused
Pööraselt Rahulik Kamber
Minu isiklik jutuvadakeskus
Sokisahtel
Bramasole
Sunray
Kummikaru
Margit proovib ka...

Entera Mütsivabrik
Põhiliselt olen mütsivabrik, aga kui aega ja isu on, siis teen kõike muud ka!
25 Juuli 2008
Piraadid ehk suure poja vol.2


Nii, ma siis jätkan suuremale pojale mütside tegemist. Vaja ju kokku neid 6 teha. Seekordne on siis pealuudega ehk piraadimüts. Algselt ikka valged pead mustal taustal, aga pojale nii ei meeldinud, siis harutasin üles (õnneks oli vaid alustatud tegemist ). Nüüd siis valge müts, mustade pealuudega. Õpetus on Mütsiraamatust, aga ma ei saanud kahjuks mustrit lõpuni teha, kuna selle õpetuse järgi oleks müts mu lapsele ninani ulatunud. Aga välja näeb sellegipoolest hea, mu meelest. Kasutatud on Capri lõnga ja nr 3 heegelnõela. Aga see pole tegelt üldse suvemüts, pigem jahedamate sügisõhtute jaoks, sest ta on üsna tihedalt heegeldatud.


Nüüd mõneks ajaks on heegeldamisega ühelpool, kuna tegemist ootab üks vahva kudumisprojekt.
Entera posted @ 17:38 - Link - kommentaarid (6)

15 Juuli 2008
Suvine mütsisadu jätkub.

Nagu ma eelmises postituses kirjutasin, tellis vanem poeg minult 6 mütsi. Kahjuks pole ma jõudnud tema varu täiendada. Küll aga sai väiksem poja endale uue mütsi. Arvasin Soomes olles, et kaotasin tema eelmise mütsi ära ja heegeldasin kiirelt uue. Kodus autot puhastades, tuli see turvatooli alt siiski välja . Aga pole lugu. Ühel korralikul noorhärral peabki lai mütsivalik olema ju , kuigi ma loodan, et temast ei tule sama suurt mütsimaniakki nagu vanem poeg seda on.

Aga müts ise siin:


Lõngad samad, mis eelmises postituses.

Peatse kohtumisteni!
Entera posted @ 18:01 - Link - kommentaarid

07 Juuli 2008
Juuni kokkuvõte

Tere taas üle mitme mitme aja! Aeg läheb kahe lapse, töölkäimise ja magistritöö kirjutamise kõrvalt nii meeletu kiirusega, et vahest on tunne, et alles ma hommikul ärkasin aga juba on õhtu käes. Kuhu küll kadus aeg...seda mina ei tea . Kui kellegil on müüa suuremas koguses vaba aega, siis pöörduge minu poole, olen potensiaalne ostja . Aga käsitööst nüüd.

Kõigepealt maikuu roosa. Seda ma kahjuks näidata ei saa, kuna see jõudis enne uue omanikuni kui mina sellest pilti tabasin teha. Ehk kunagi külla minnes see siiski õnnestub, sest neil endil digikat pole (tänapäeva tehnoloogia ühiskonnas üsna harjumatu, eks ). Tegemist oli roosa kübaraga, millel olid ilusad kollased ja valged mummud peal. Tegelikult on veel üks roosa kübar pooleli, aga ootab uut lõngatokki. Ja siis veel üks õmblustöö (varraste jaoks), mis ootab roosat paela. Ei tea, millal ma jõuan poodi, et kõik vajaminev ära osta?

Aga nüüd asjadest, mida ma saan reaalselt näidata. Kõigepealt suure poja müts vol.1 . Ta tellis minult 6 mütsi (nii palju ta neid vahvaid igalt poole leidis, ta meil täielik müttsifänn), millest 5 olen talle veel võlgu . Idee autor on Aet Terasmaa. Minu oma näeb välja selline:Kasutasin Karoliine Hõbelõngast ostetud Baby Fresh'i. Heegelnõel nr. 3.


Siis edasi oli vaja väiksemale pojale teha müts, vol.1 Lõngaks Capri, valge, heegelnõel nr.3. Õpetus on Mütsiraamatust.
Siis tulid mõned heidepüksid. Muide, need on ikka väga popiks muutunud.

Siis tegin sõbranna pojale taas Mütsiraamatust retromütsi. Lõngaks tundmatu kollane ja Capri valge. Heegelnõel nr. 2,5. Loodan, et see mahub kategooriasse juunikuu ?!Ja lõpuks siis veel üks müts väikemehele, vol.2. Õpetus on Isetegija mütsikoolist. Lõngaks taas see Baby Fresh (nii mõnusalt pehme lõng, väga meeldib kohe!), heegelnõel nr 2,5. See on siis juulikuuNiih, saigi selleks korraks kõik.


Uute tegemiste ja nägemisteni!
Entera posted @ 19:01 - Link - kommentaarid (1)Külastusi 089610