carmely näputööd
carmely näputööd
Elu on mäng ja seiklus!
19 Veebruar 2009
PEYOTE TEHNIKAS KÄEVÕRU

Üleeile sai siis valmis üks suht mahukas töö. Algul oli ikka pusimist ja harutamist ka veidi, aga lõpuks kui viimase niidiotsa ära lõikasin, siis olin ülimalt rahul tulemusega. Kaks viga tuli ka tegelikult mustrisse sisse, mida ma alles hiljem märkasin!

Tehtud Mijuki Delica 11/0 seemnekatest ja nyma niididt. Tänud Perlale näpunäidete ja soovituste eest!

Muster saadud ühest välismaisest pärlerdaja blogist!

carmely posted @ 07:02 - Link - kommentaarid (12)
11 Veebruar 2009
KOMPLEKT KLAASPÄRLITEST

Klaaspärlid, helmetross, T-kinnis, pärlipidurid, kõrvarõngakonkud, pärlikapslid, helmenõelad!carmely posted @ 11:12 - Link - kommentaarid (2)
10 Veebruar 2009
KOMPLEKT ROOSAMANNA

Kasutasin Bricolartist tellituid erineva suurusega klaaspärleid, pärlipidureid, haakkinnist, erinevat ripatseid, kõrverõngakonke.

carmely posted @ 07:15 - Link - kommentaarid (3)
09 Veebruar 2009
HEEGELDATUD LINIK

Näitan Teile enda 10aasta tagust tööd, mis sai kunagi tehtud keskkoolis käsitöö tunni raames! Kokku siis heegeldatud motiividest. Mitu motiivi on ja kui palju niiti läks, seda ei mäleta enam!

carmely posted @ 10:58 - Link - kommentaarid (16)
07 Veebruar 2009
OTTO SAI 8 KUUSEKS!!!

Tegelikult juba neljapäeval ja kingituseks sai meilt uue palli. Seekord korvpalli, sest äkki püsib see mingi aeg vähemalt tervena!

Täna käisime jälle metsas jalutamas, nii mõnus ja pehme ilm oli. Kutt nautis igat puuoksa, rebase ja jänese jälge ning kõige lõbusam oli tal muidugi siis, kui ma üritasin lumemumme jaoks palli veeretada. Niipalju võin öelda, et siiani pole keegi veel suutnud esimestki palli valmis teha, kuna Otto hävitab selle juba eos.

Aga siin siis mõned pildid tänasest:

carmely posted @ 14:41 - Link - kommentaarid (4)
04 Veebruar 2009
JÄRGMISEKS PROJEKTIKS...

... on proovida ja katsetada peyote tehnikat.

Abiks võtsin netist leitud mustri ja raamatu "Creative Beading vol 1", kust siis on ilusasti ära toodud õpetus selle jaoks. Ega midagi rasket ei olegi, tähtis vaid see, et oleks head ja väga ühtlased pärlid. Ekstra selleks tellisingi Bricolartist Mijuki 11/0 seemnekaid ja siis Nymo niiti/tamiili.

Selle tehnikaga seoses veendusin jälle, et pean ostma sellise suunatava põrandalambi, et saaks ilusasti valgust tööle, annab neid pisikesi pärleid taga ajada!


carmely posted @ 07:22 - Link - kommentaarid
02 Veebruar 2009
KOMPLEKT TSUNAAMI PÄRLID

Nimi just sellepärast nii, et idee autor on Tsunaami.
Kasutasin 9/0 seemnekaid, 0,18mm tamiili, 0,4mm lihvitud klaaspärleid, kalotte ja kõrvarõngakonksud. Kaelakee koosneb kahest osast, nagu osad "ussitajadki" oma kaelakeed teostanud on. Hästi lahe lõpptulemus tuli.carmely posted @ 09:20 - Link - kommentaarid (9)