carmely näputööd
carmely näputööd
Elu on mäng ja seiklus!
25 Veebruar 2008
MUL ON NIIIII HEA MEEL ET OLEN EESTLANE!!!!
Tahtsin soovida teile kõigile tagasiulatuvalt head iseseisvuspäeva! Sel nädalavahetusel viibisin ise Soomemaal ja ma olen enam kui kindel, et seal on ka normaalseid inimesi, kuid minu teele sattusid vaid ja eranditult mingid veidrikud ja imelikud!
Väike näide sellest: tagasiteel Eestisse otsustas üks "kena" sinisilmne (üks silm oli "daamil" siniseks löödud) naisterahvas, et peaks tax free poes endale natuke lõhna peale panema, nii umbes TERVE pudeli! Ta konkreetselt võttiski pudeli ja hakkas vihtuma, kuni see tühi oli. TASUTA JU!!!!Võite ise ette kujutada, millised aroomid valdasid meid terves laevas!!!
Igatahes on mul soomlaste limiit päris kauaks ületatud!

Käsitööd ei teinud, mingi mõõn on hetkel peal ja ma ei tea kuidas ma jõuan 9. märtsiks allpool nimetatud asjad valmis! Andke inspiratsiooni, aidake!!!!
carmely posted @ 09:19 - Link - kommentaarid (2)
21 Veebruar 2008
Haapsalu pärlipäeval õpitud jupist valmis selline võtmehoidja! Kinkisin selle oma sõbrannale, kes lubas panna selle oma tsikli võtmehoidjaks!

üks pilt ka telefoni kõrval
carmely posted @ 10:54 - Link - kommentaarid
19 Veebruar 2008
Minu teine pärliuss. Mis ei saanud nii hea kui esimene, sest pärlid olid ebaühtlased ja heegeldasin selle liiga kõvasti! Aga mis sellest, meeldib neid teha ikkagi ja kolmas on poolenisti valmis!
Kasutasin iirisniiti ja 9/0 seemnehelbeid ja 1,25 heegelnõela!
carmely posted @ 06:55 - Link - kommentaarid (1)
18 Veebruar 2008
Valentinipäevaks valmisid 2 paari kõrvarõngaid:

carmely posted @ 14:02 - Link - kommentaarid
17 Veebruar 2008
Näitan teile, mis ma õppisin järvakate kokkusaamisel Türis drexi käe all!

Seal punusime liithelmest ja sellist pärliussi moodi asja!
carmely posted @ 13:12 - Link - kommentaarid (1)
16 Veebruar 2008
Natuke valentinipäevast! Mõtlesin, et teeks oma mehele seekord mingi üllatuse ja saadaks kulleriga talle lilled töö juurde. Tavaliselt meestele lilli ju ei saadeta, pigem naistele. Mõtlesin siis sellise viisakama asja välja, lasin teostada lillepoes ja jäin kõnet ootama, et millised emotsioonid tulevad?!!!?
Ma valmistusin ette kõigeks, et talle tuleb see üllatusena, et talle meeldib/ei meeldi. Kui lõpuks kõne tuli, siis oli mees igatahes nagu seitsmendas taevas ja talle meeldis see üllatus TÄIEGA. Sellist emotsiooni ma küll ei osanud oodata! Õhtul tuldi mulle vastu roosikimbu ja shokolaadi kommidega ja terve õhtu rääkis ka, et nii hea üllatus, nii ilus ja teised töökaaslased olid kadedad olnud. Nii et tehke proovi ja üllatage oma mehi! Nad ei oska seda oodata ja kui väljagi ei näita, on nad siiski meelitatud!

Selline nägi siis minu saadetud sõbrapäeva kink välja!
carmely posted @ 21:31 - Link - kommentaarid (4)
14 Veebruar 2008

HEAD VALENTINIPÄEVA KALLID ISETEGIJAD!
carmely posted @ 07:19 - Link - kommentaarid (4)
12 Veebruar 2008
Sõbrapäeva projekt on nüüd minu jaoks lõppenud! Nagu juba eespool juttu oli, sain mina paki urvakeselt ja ise tegin paki agikesele!
Pakk ise oli selline:

Isetehtud asjana üks linik:

Loodan, et agikesele meeldis!
carmely posted @ 06:54 - Link - kommentaarid (1)
11 Veebruar 2008
POOLIKUD TÖÖD:
- heegeldatud boolero 25% valmis
- heegeldatud pärliuss 1%
- heegeldatud laudlinik 75%
- punutud pärlikee 20%
- punutud pärlikee vol. 2 15%
- heegeldatud pärliuss 90%

Panin siia ülesse oma poolikud tööd, et ma võtaksin ennast kätte ja teeksin need valmis. Tähtajaks annan endale 9. märts!

Kui need valmis, siis alustan suure pauguga kleidi heegeldamist, idee olemas nüüd vaja ainult teostada. See on suht suur töö, aga loodame, et äkitselt mu sünnipäevaks, 31. juuliks on valmis!!! LOODAME!!!!
carmely posted @ 12:59 - Link - kommentaarid (1)
10 Veebruar 2008
Saabusin just praegu Türilt järvakate IT ürituselt ja sealt paar pilti, kui ma avastasin, et mul ka fotokas kaasas!


Homme enda tegemistest ka pilte, täna vässu peal!
carmely posted @ 14:23 - Link - kommentaarid
08 Veebruar 2008
Tegin endale üspäev lihtsad kõrvarõngad, niisama et midagi kerget oleks. Ma tean küll, et ma peale hõbeda midagi ei kannata, isegi mitte kulda, aga kõrvarõngad tegin ikka tavaliste haakidega. Nii ma siis olin nendega u. 15 min, kui peeglisse vaadates oli kõrvalestad nii paksuks läinud, et jube. Hea et ma need ikka veel kätte sain!
Siin siis need paharetid:

See et ma kulda ka ei kannata on vähemalt ühel inimesel kasud sees- mu mees ütleb ikka vahest, et nii hea, odavalt saab läbi! Aga abielusõrmuse võiks siis ju plaattinast teha
carmely posted @ 17:19 - Link - kommentaarid (2)
07 Veebruar 2008
Mina sain paki!

Ma olen tõeliselt õnnelik ja tänane päev on kohe super!!!
Kõigepealt, kui paki lahti tegin, avanes mulle selline vaade:

Natukene edasi harutades, läks asi veelgi huvitavamaks:

Pakis oli kolm kinkekotti, milles esimeses ehk kollases leidus mõnna sall, kaart ja kiri. Veel ei ütle kellelt! Sall oli tehtud beebilõngast ja oli tõesti väga pehme!

Järgmises, tumerohelises kotikeses oli super ilus isemaalitud purk (ma pole küll öelnud enne siin, aga mul on nõrkus sellise purgitaoliste asjade vastu) ja kaks tokki lõnga!

Ja viimases, aga mitte vähemtähtsas helerohelises kotis oli käterätis, mille äärde oli heegeldatud pits. Ma ei oska nüüd öelda, kas ma seda üldse kasutama raatsin hakata. Kui siis väga pidulikel puhkudel!


Suured tänud sulle - URVAKE - sa oled super!!!!
Nii ilus ja üllatusrohke pakk oli, ma tõesti tänan sind väga!!!!!!!

Kusjuures purk leidis juba kasutuse kommihoidla näol ja ilutseb meie aknalaual, et siis kui isu tuleb, saab kohe kallale tormata!

Shoks ei jäänudki pildile!
carmely posted @ 17:47 - Link - kommentaarid (3)
Ükspäev keerasin oma pärlerduse karbi ümber ja sorteerisin staffi: veendusin, et mul ikka pole veel kõike mida ma tahaks. Iga kuu olen teinud HH tellimuse ja nii tasapisi varusid suurendanud! Kahjuks on HH sortiment nagu vajakka viimasel ajal jäänud!

Ja siis valmisid minu esimesed traadiväänamise kõrvarõngad. On ikka palju vaja veel harjutada, et saada sama "targaks" nagu teie siin. Aga esimese tulemusega olen rahul!


Pildid ikka nii kehvakesed ja hädised. Pärlid tegelikkuses on sellised türkiissinised ja mustade pisikeste täppidega, päris kuskilt segust.

Võtan nüüd enale uue eesmärgi, et kevadel osta uus fotokas ja korrlik!!!! endalgi viskab juba kops üle maksa!
carmely posted @ 11:29 - Link - kommentaarid
06 Veebruar 2008
Loen enda jaoks lõppenuks projekti! Tegin mobiili ripatsi, seda pole veel otsustanud, kellele see läheb

carmely posted @ 18:58 - Link - kommentaarid
01 Veebruar 2008
Tere taas!

Täna mitte üldse käsitöö juttu - või siiski mingil määral! Nimelt lugedes IT suvepäevade 2008 teemat, avastasin et ma pole ainuke kalal käia. Kalal käimine on nii lahe tegevus ja närvide rahustaja! Mina käin kalal koos oma sõbrannaga ja siiani on tee viinud Kohilasse Keila jõe äärde! Pole küll mingi kalapüügi proff, aga tühjade kätega pole ma kunagi tagasi tulnud. Kassile on alati midagi ämbris ujunud!

See roosa vestiga tegelane olengi mina kalajahil!
carmely posted @ 17:17 - Link - kommentaarid (10)