carmely näputööd
carmely näputööd
Elu on mäng ja seiklus!
28 September 2007
Jutt sellest, kuidas carmely alustas seeliku projektiga:

1. katse- olin hirmus ärevil selle seeliku heegeldamisega, jooksin lõuna ajal Karnaluksi heegelniidi järgi ja õhtul kodus alustasin suure õhinaga. Esimese ropsuga heegeldasin u. 10cm valmis ja oh seda rõõmu, seeliku algus oli nii suur, et oleksin sinna vist koos mehega sisse mahtunud. Algas harutamine....

2. katse- algus oli lootust andev ja märkamatult oligi 5cm valmis!

Proovisin selga, ja paras!!! Siis tuli heegeldamisele pisikene vahe sisse, täpselt selline vahe, kus sai kõvasti trennis käidud ja enda vormi ajamisele rohkem mõeldud kui käsitööle! Heegeldasin julgesti edasi ja pärast 15cm kui selga proovisin, siis oli seelik jälle SUUR! Mis siis ikka, uuesti ülesse!

3. katse- nagu vanasõnagi ütleb, kolm on kohtuseadus!!! Nüüd on kindlasti paras ja kui jälle suur on, hakkan rohkem sööma! Praegust seelikut 15% või kuskile sinna kanti!
Pildid tulevikus!
carmely posted @ 10:32 - Link - kommentaarid (2)
Mul on ikka jube lahedad töökaaslased, üks neist on piiksupirxu ja jälle tänu talle saan näidata teile enda tegemisi!

Kuna meid peres päris palju (lisaks mehele,emale ja ämmale veel 6 õde-venda), siis alustasin jõulukinkidega juba augustis.

Piiksupirxu õpetas mulle saalomoni sõlme ja sellest valmis emale õlasall. Tuli teine päris suur ja soe, sest tegin väiksemate aasadega:Eks teised paljud poolikud tegemised tulevad aegapidi ka teile näitamiseks.
Seniks päikest!
carmely posted @ 06:06 - Link - kommentaarid (3)
25 September 2007
Tänu piiksupirxule sain (loe piiksupirxu sai) täna esimese pildi ülesse!!!
Eks nüüd olen jälle 100x targem!

Tänud!!!
carmely posted @ 05:51 - Link - kommentaarid
24 September 2007
Tere sügis!!!

Pea kuu on möödunud minu viimasest postitusest ! Aga pole hullu, ega ma niisama istunud pole!

Sel nädalavahetusel katsetasin oma uut (loe esimest) õmblusmasinat. Alustasin kõige lihtsamast, seeliku äär ka kahed püksid oli vaja parajaks teha. Seelikuga sain enam vähem hakkama, aga ühed püksid rändasid sama päeva õhtul õmbleja kätte. Eks iga algus pidi raske olema, mul veel eriti !

Enda tegemistest niipalju, et seeliku projestist valmis u. 15%, boolerot pole alustanudki. Praegu teen endale sooja õlasalli, mis peaks sellel nädalal valmima. Kui nüüd ükskord piltide üleslaadimise selgeks saan, siis näitan teilegi!

Seniks kohtumiseni!
carmely posted @ 06:13 - Link - kommentaarid