carmely näputööd
carmely näputööd
Elu on mäng ja seiklus!
31 Oktoober 2007
Eelmises postituses näitasin seeliku pilti, mis nüüd peaks ikka lõpuks näha ka olema!
carmely posted @ 12:25 - Link - kommentaarid (3)


Veel 7 rida heegeldada ja siis on minu seelik valmis!
Alguse muster läks vahepeal nii tüütuks juba, et viilisin kogu aeg seelikust eemale! Nüüd veidi veel kannatust ja ma arvan, et järgmiseks nädalaks on seelik valmis. Pean muidugi välja mõtlema, mis ma värvli osaga teen, sest see koht on mulle lootusetult lai. Äkki panen mingi kandi ja kummi sinna, aga eks näis!
Igatahes olen enda üle uhke, et nii palju püsivust ja kannatust varusin selle tegemisel!
Siin ta on, minu ananassi-seelik:
carmely posted @ 08:27 - Link - kommentaarid (1)
27 Oktoober 2007
Tere kallid isetegijad!
Tahaksin kõigepealt näidata mõned helgemad hetked minu reisist Kreekasse! Olime Peloponnesose poolsaarel, Ateenast u 200km Tolos. Kui vähegi võimalik, siis minge kindlasti!!!!
Põhiliselt panime seltskonnaga rõhku aktiivsele puhkusele (laenutasime mootorpaadi, ATV-s ja rolleri), aga käisime ka ekskursioonidel!
Siin Nafplioni linna marmorist keskväljakul, see linn oli kunagi Kreeka pealinnaks!

Sellised on Hydra saare tänavad!

Siin leidsime ühe koopa, kus 99 trepiastet allpool oli kunagi kaev. Tee sinna põhja oli lahe, kuna mitte mingit valgustust polnud. Tegime pildi ja siis pildilt vaatasime, kuhu edasi peab minema. Lahe ekstreemsus!!!

Siin Epitaurose teater, mis oli ka lahe elamus oma kajaga. Mina olin kõige kõrgemal astmel ja Elvis (minu meha) viskas all müngi põrandale: uskuge või mitte, aga ülesse oli selgelt selle kukkumine kuulda, paremini isegi kui talle.


Siin üks vaade Tolo külale merelt! Tolo oli/on kalurite küla!

No ja muidugi meie puhkuse põhiline osa: meri, päike ja ...(paha öelda, aga õlut sai ka kambakesi päris palju ära joodud!!! )


Nüüd ka käsitööst:
Minu seelik edeneb tasapisi. Ma arvan, et peaksin veel kuskil 10cm tavalist osa heegeldama, siis lähen üle ananassi-mustrile.
Üks pilt üldisest tööst. Kulunud on juba 1 säästukera ja teine läks just käiku. Seelik tuleb suht tihe, nii et alusseelikut ei tee, jääbki selline veidi ahvatlevam

...ja lähemalt:


Osalen ka päkaka projektis ja tegelikult asi peaaegu valmis ka!!!

Järgmise korrani, seniks
carmely posted @ 10:37 - Link - kommentaarid (1)
05 Oktoober 2007
Täidan lubaduse ja panen siia ülesse IT sünnipäeva oksjonil võidetud asjad:
Esimesena sain omanikuks väga ilusale kaelakeele:

Siis sain ilusa käevõru:

Ja saunamüts on ka minu oma:


Homme õhtul väljub lennujaamast lennuk (koos minuga muidugi) Kreekasse! Ma saan sel aastal esimest korda puhkusele! Jessooooo!

Hoidke siis IT lippu kõrgel, seniks kui ära olen!
carmely posted @ 06:20 - Link - kommentaarid (4)
01 Oktoober 2007
Kõigepealt tahan tänada IT sünnipäeva korraldajaid, kes said maha vägeva üritusega. Minu jaoks oli see esimene! Siis tahaks tänada neid toredaid inimesi kes sünnipäevast osa võtsid!!! Kõik oli jumalast lahe!!! Muide oksjonilt võitsin lausa 3 asja ja panen selle nädala jooksul ka pildid ülesse!

Nüüd näitan teist saalmoni üllitist. Sellest tuleb ämmale jõulukingitus! Mulle meeldib selle lõnga värv ja kuna ta on selline peenike mohäär, siis tulevad sõlmed hästi vahvad!


Sel laupäeval sõidan oma kaua oodatud puhkusele Kreekasse! Mõtlesin, et peaks vist lennujaamas passimiseks ja lennusõiduks ka endale näputöö kaasa võtma- arvatavasti siis seeliku projekti!

Aga hetkel kõigile
carmely posted @ 11:35 - Link - kommentaarid (2)