carmely näputööd
carmely näputööd
Elu on mäng ja seiklus!
30 Jaanuar 2009
www.bricolart.be

Tellisime eelmisel nädalal Piiksupirxuga sealt helmeid ja täna saime paki kätte. Nii hea on ikka pärleid juurde saada, nii mõnus ja tuju läheb ka kohe heaks!

Meie saak:Minu saak:

carmely posted @ 13:30 - Link - kommentaarid (2)
28 Jaanuar 2009
KÖITMINE NR 2

Seekord A5 formaadis ja külalisteraamatu näol valmis nr 2 köitmine, mis läheb ühele uuele tuttavale kingituseks. Ta sai hiljuti samuti buldogi omanikuks ja peab oma talu. Sisemust seekord ei näita, muidu võib jutt liikvele minna enne kui mina temani jõuan !

carmely posted @ 07:44 - Link - kommentaarid (2)
20 Jaanuar 2009
Komplekt \\\"Südametemurdja\\\"

Kasutasin seemnehelmeid, erineva suurusega südameid, lihvitud klaaspärleid, helmetrossi, kalotte, karabiinhaake, kõrvarõngakonke, eelpainutatud traati ja ka 0,18 tamiili. Nii nüüd vist sai kõik!carmely posted @ 10:37 - Link - kommentaarid (2)
19 Jaanuar 2009
18.01.2009 Harjukate kokkusaamine - Albumite köitmine!

Nii palju rahvast oli koos ja väga lahe tegemine oli! Kuigi poole tegemise peal ma juba ütlesin, et mulle see ei istu, siis lõpptulemusega jäin rahule ja tahaks ikka veel paari proovida!

Mina tegin raamatu ühele sõbrannale, kes titeootel. Kuna ta ise ka veel täpselt ei tea, kumb on (tema sisetunne ütleb et poiss), siis panin kaanele nii roosa kui ka sinise paela. Sisse trükkisin erinevaid pilte, luuletusi, mõtteid jne.
Mõte selles, et vanemad saaks juba enne lapse sündi märkmeid teha a´la, et täna liigutas esimene kord jne. Eks nad siis ise vaatavad, mida sinna kirjutada.

Siin siis päris mitmed pildid sellest:Suured tänud kaitsale õpetamise eest!
carmely posted @ 11:21 - Link - kommentaarid (14)
16 Jaanuar 2009
KARTULI-PORGANDI-SINGI PANNKOOGID

Nii metsikult head tulid!

5 keskmist kartulit
2 porgandit
3-4 muna
2 sibulat
150g sinki
Jahu (niipalju, et tainas paraja paksusega oleks)
Pipar
Sool

Kartul (toores) ja porgand riivida peeneks, sibul ka peeneks. Klopi munad, lisa maitseained, kartul, porgand, sibul, väikeseks tükeldatud sink ja jahu niipalju, et tuleks selline paras tainas, mitte liiga paks ega ka liiga vedel. Prae õlis mõlemalt poolt 2-3 minutit ja serveeri hapukoorega! Nämma!

Isegi Ottole maitses väga ja pärast tuli nii hea uni!

carmely posted @ 07:42 - Link - kommentaarid (6)
15 Jaanuar 2009
HELESINISE KAELAKEE MUSTER

Panen siia mõnede soovil eilses postituses näidatud "Helesinise 1 tunni kaelakee" mustri. Ainuke palve, et kui järgi teete, siis viidake ka Teie minu blogis olevalt mustrile! Tänud!

Otto sai nädal aega vaikse reziimi käsu ja ka tabletid! Nädala pärast vaatame edasi mis saab!
carmely posted @ 08:04 - Link - kommentaarid (1)
14 Jaanuar 2009
\\\"HELESININE 1 TUNNI KAELAKEE\\\"

1 tunni sellepärast, et arvatavasti niipalju aega selle tegemine võttis. Muidugi tegelesin mina vahepeal 105 muu asjaga, aga ruttu sai valmis küll.
Kasutasin 9/0 (vist) seemnehelmeid, 6/0 (vist) suuri seemnehelmeid, 0,18mm tamiili ja karabiinhaaki.Otto 10.01.2009 näitusest: enne kui saalis sisse saime, väänas Otto oma käpa välja, nii et täielik ebaõnn. Kohtunik ütles, et me olesime oma alagrupi võitnud, aga kahjuks lonkava käpaga hinnet anda ei saa! Nii kurb olin !
Täna lähme arstile ja teeme röntgeni, hoian pöialt et asi hull ei oleks ja asi piirdubki vaid välja väänamisega!
carmely posted @ 09:05 - Link - kommentaarid (10)
09 Jaanuar 2009
\\"Komplekt Must&Valge\\"

Seda komplekti tegin kohe mitu õhtut järjest, kuna silmad lihtsalt väsisid ruttu ära nende pisikeste helmeste tagaasjamisest. Kasutasin 1 paki musti colibry helmeid ja pool pakki HH valgeid seemnekaid, 0,18mm tamiili, kõrvarõngaste jaoks helmetrossi, kalotte, pärlipidureid ja siis konksud!

Homme sõidan Ottoga Tartusse näitusele. Kes ka sinna tulemas/minemas, siis meie ring on nr 7 ja alustame kell 11.00!
carmely posted @ 07:29 - Link - kommentaarid (8)
07 Jaanuar 2009
Nii Otto sõbrad!

Otto sai eile 7 kuuseks, kaalume kuskil 21kg kandis, nii et natukene kasvamismaad veel on.

Minule on ta ikka kuidagi pisike armas väike kaisukas. Kunagi väitsin raudkindlalt, et mina koera voodisse ei võta, nüüdseks on välja kujunenud rituaal, et hommikul veidi enne ärkamist hiilib kutt tasakesi magamistoa lävele ja nohiseb, edasi ei tule. Kui ütlen, et tule siis kaissu, siis on Otto ülihelikiirusel voodis ja 2 sekundi pärast juba norskab. Norskab sõnaotseses mõttes, vahest isegi kõvemini kui minu kaasa ja mõnikord ka sünkroonis: kaasa veidi madalamalt, Otto veidi kõrgemalt - lahe sümfoonia moodustab sellest.

Nädalavahetusel kaiffis Otto ka ilusat ilma ja möllas lumes. Talle ei meeldi, kui teda pildistatakse, kohe üldse ei meeldi. Ainukesed korrad kui teda pildile saan, on siis kui ta midagi kuulatama jääb, või siis on närimisega hullult ametis- veenduge ise!

Otto kallistab teid kõiki (ja limpsib näo ka puhtaks, kui sinna midagi jäänud on)!
carmely posted @ 07:05 - Link - kommentaarid (7)
06 Jaanuar 2009
\\\"Roosamanna pusakee\\\"

Päris paljud siin on proovinud pusakee tegemist ja õpetuski nii kenasti ära toodud. Võtsin käsile ja tegin ka ühe. Kulus kuskil 60g erinevaid pärleid, 1 rull hõbedakarva metallikniiti, otsad tegin helmetrossiga ja paar kinnist läks ka.
Kuna nädalavahetusel oli nii ilus ilm, siis kasutasin võimalust ja pildistasin need asjad õues!

Pusakee:


Käevõru samas tehnikas:


Ja kompleti täiustamiseks ka kõrvarõngad:


Ja kogu krempel:


Otto fännidele teadmiseks, et õige pea tuleb ka teile midagi, veidi kannatust veel!!!
carmely posted @ 07:32 - Link - kommentaarid (2)
03 Jaanuar 2009
HEAD UUT AASTAT!!!

Paljud ehted, mis j6uluvana kingikotti lendasid, neid pildile ei saanudki. M6ned suutsin ikka pildile saada ja m6ned, mis kotti said on juba eelnevalt siin blogis.

Yhed k6rvar6ngad:


Ogalala komplekt:


carmely posted @ 11:07 - Link - kommentaarid