carmely näputööd
carmely näputööd
Elu on mäng ja seiklus!
31 Detsember 2008
Täna on aasta viimane päev...

... ja mul on tegelikult natukene kahju, et saa aasta läbi saab, sest see aasta on olnud minu jaoks väga hea ja õnnestunud! Sellel aastal olen saanud juurde häid tuttavaid, kogemusi, elutarkusi, südantsoojendavaid hetki ja kõige parem on see, et sel aastal ei ole elu nagu kiirrong, millele pidevalt pead järgi jooksma, et mitte maha jääda. Kuidagi rahulikult ja mõnusalt on see aasta möödunud ja eks sellepärast ei tulegi hetkel ükski negatiivne emotsioon meelde.

Sellel aastal on olnud minu elus ka kaks tipphetke. Üks on kindlasti meie uus pereliige Otto, kes on nii lahe pätt ja nii armas kaisukas! Oma enda inglise buldog, kellest ma unistasin ja kaalusin tema võtmist 7 aastat. Iga kord kui telekast nägin inglise buldogi, kiskus pisar silma ja kui tänaval nägin seda koera, siis käisin järgi nagu mingi hull jälitaja ! Aga mul on hea meel, et nii kaua ootasin teda, sest praegu on täpselt õige aeg ja ma naudin teda 101% iga minut (isegi siis kui ta pättust teeb)!

Teine oluline asi juhtus paar päeva tagasi, nimelt 27. detsembril sain esimest korda tädiks ühele imearmsale tüdrukule nimega Anna Taisi. Minu kallis õde (isetegijas nimega SametSiil) sai esimest korda emaks! Palju õnne nende perele!

Käsitöö vallas võiks seda aastat nimetada pärliaastaks, sest minu eheteid peaks juba mitmed meie maa inimesed kandma. Tervitused ka neile!

Nüüd lõpetan ja lähen naudin veel paar tundi seda aastat!
Mina ja minu pisike Otto soovime Teile head vana-aasta lõppu ja veel paremat algavat uut aastat!

Aitäh kõigile Isetegijatele - olete tähtis koht minu südames!!!
PS! Otto kallistab ja musitab kõikki oma fänne ja lõbustab teid ka uuel aastal hoolega!
carmely posted @ 07:52 - Link - kommentaarid (3)
29 Detsember 2008
Komplekt \\\"Lilleaed\\\"

Valmis veidi enne jõule. Lihvitud klaapärlid ja erinevad seemnehelbed!carmely posted @ 09:39 - Link - kommentaarid (1)
23 Detsember 2008
Raplakate kokkusaamine detsembris

Lubasin oma tegemisi esitleda!

Salvaka tehnikas kell


Geelkyynal
carmely posted @ 18:34 - Link - kommentaarid (3)
18 Detsember 2008
Komplekt \\\"Talvesära\\\"

Tehtud jällegi klaaspärlitest, mis nagu arvata, on minu ühed lemmikud!

Kui ma kasvõi igal õhtul viitsiksin midagi valmis nikerdada või siis vähemalt midagigi teha, oleksin väga tubli, aga..... Vahest võtab see laiskus ikka nii võimust et anna olla!
carmely posted @ 07:14 - Link - kommentaarid (2)
17 Detsember 2008
Komplekt \\\"Karamelline kaunidus\\\"

Tehtud erinevatest klaashelmestest ja suurtest seemnehelmesest. Pildil tunduv võibolla kuidagi sünge, aga tegelikkuses on väga ilus.

Vahepeal käisin ka raplakate kokkusaamisel, kus väga huvitavaid asju õpetas Eria. Nendest mille ma kokku mätsisin järgnevates postitustes !
carmely posted @ 07:28 - Link - kommentaarid (3)
10 Detsember 2008
Jõulutunne hakkab tekkima!

Eile bussiga tööle jõudes vaatasin, et Tallinn on nii kenasti ära ehitud. Kuidagi järku kargas see tunne hinge ja paistab, et ma pole ainuke nautija. Põhimõtteliselt ongi see sõnum nagu rohkem Otto sõpradele - NAUTIGE TALVEMÕNUSID NAGU TEMA!

carmely posted @ 07:31 - Link - kommentaarid (4)