Karnaaks


Karnaaks
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST ENDAST


PROJEKTID

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
25 November 2007
HAKKAB TULEMA.....

Käsitöö tahe tuleb tasapisi tagasi, see on tore, kodu jäi küll nädalavahetusel suurelt koristamata, ainult pealmine kiht tolmu sai võetud, aknad pestud ja suur hulk pesu triigitud, aga haigusejärgse stressi leevendamiseks oli tähtsam teha näputööd. Nii ma siis olen teinud koos präänikuga ehteid. Plaanin need müüki paisata Jüri laadal

KÕRVARÕNGAD
KOMPLEKTID - KÄEKETT+ KÕRVARÕNGAD


23 November 2007
TUNNETEGA KÄSITÖÖ TEGEMISEST

Tahtsin hirmasti midagi käsitööalast teha, aga kuna jõud on veel otsakorral kaks nädalat väldanud külmetushaiguse puhangust, siis suuremat ma valmis teha füüsiliselt ei jaksanud, aga käsitöö lainele tahaks ennast tasapisi tagasi tuua.

Hakkasin mõtlema sellele, et on suur vahe kuidas ehteid teha (ja ka muud käsitööd), tänased ehted ei ole tehtud kogu südamega, vaid võtsin pärleid, mis olid varem valmis seatud ja silmustatud ja kogu raskus oli siis neid üheks ehteks kokku seada, tundus nagu liinitöölise tööna..... jah need on tehtud müügiks.... lihtsalt ja tuimalt.

Haigus ja käsitöölainelt maas olemine pani selliseid mõtteid mõlgutama. Tahaks edasi teha neid ehteid, milles iga kord väänan traati just täpselt selle tegemise ajal ja valin pärleid just siis kui teen konkreetset ehet... siis tuleb see soojus sisse. Saaks ainult terveks ja käsitöö lainele tagasi .


17 November 2007
EHTED.. EI MUUD....


Kuigi tegelikult olen heegeldanud valmis ka koostegemise käigus ühe "telgi" mõõtudes koti, ootab vanutamist pesumasinas. Lisaks tahaks sinna välja mõelda huvitavaid sangasid ja ehk kuidagi ka kaunistada, aga seda kõike siis kui tervis paremaks läheb... nohupoiss tuli äkitselt kallale ja niitis jalust maha. Sellest hoolimata tegin täna valmis kaks ehtekomplekti.


KULLAVÄRVI TRAADIST KOMPLEKT
Pikkus: 53 cm, kõrvarõngaste pikkus 3 cm


VASKTRAADIST KOMPLEKT
Pikkus 64 cm, kõrvarõngaste pikkus 5 cm

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

HUVID

LUGEMINE
Architecture in focus - Frank Lloyd Wright

FILMIELAMUS
sõltuvuses animafilmist
Shaun the Sheep :)

Juno

MUUSIKA
Alphazone, BK, Blank & Jones, Judge Jules


MOTO

Tõetera Inese laulust -

Kõik, mis sa teed
teed kõik endale
su ees on miljon teed
vaid mõtle iseendale

Kõik mis sa teed
teed kõik endale
su sees on vastused
su enda küsimustele


ÕPETUSED/ TUTORIALS

KÜLAS ON KÄINUD... :)

273076 Visits...