Karnaaks


Karnaaks
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST ENDAST


PROJEKTID

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
31 Jaanuar 2008
POLÜMEERSAVI PÄRLITEST KÄEVÕRU
Eelpainutatud traadilJÄMEDAST VASKTRAADIST KÄEVÕRU JA MÕNED KÕRVARÕNGAD
(Eriti säravad on Swarovski pärlitega)


PAPUD KRISTELI TITALE

22 Jaanuar 2008
TAHAN SONI!

Jah nii ma mõtlesin juba sügisel, uurisin foorumist õmmeldud soni kohta infot, ühes Burdas on lõige olemas, aga jõudnud minna raamatukokku, et lõiget maha ajada.

Soni nr. 1
Juhuste kokkusattumisel sain ennem, kui raamatukokku oleksin jõudnud Burdat uurima, lõike ühest õmblusfirmast ja näidise ka ette, kuigi näidis ja lõiked olid meest soni omad otsustasin siiski proovida, ostsin samast õmblustöökojast ka kanga sonile ja asusin asja kallale õhinal.
Välja tuli käkk nr. 1. mis peas ei istu ei nii et teistpidi. Sain aru et õmblemises olen veel suht koba. Arenemisruumi on veel küllaga.

Soni nr. 2
Leidin Kesoni tehtud imepärase heegeldatud soni ja minu rõõmuks ka muster juures. Asusin asja kallale, lõngaks võtsin esimese ettejuhtuva sinise lõnga mis pihku jäi – Novita Helen – see oli viga…. aga vblla ka mitte….. vblla ikka viga minus, aga olgu, teeme nii, et praegu oli viga lõngas. Hakkasin seda usinasti heegeldaama, väga mõnus muster jäi, vaatasin poole pealt, et kuidagi imelikult istub, aga ei ole hullu, heegeldasin edasi, kuni sinnamaani, et oli vaja äär heegeldada….. siis jõudis kohale, et sellest nüüd küll ühtegi soni ei tule välja, vaid kuusnurkne “mingi asi” . Viskasin nurka.

Soni nr. 3
Tuli meelde et mul on üks mõnus pehme effektlõng Florida kuskil, otsisin üles ja hakkasin seda sama Kesoni soni mustrit heegeldama, peagi sain aru, et see ei lähe, harutasin üles, hakkasin tegema uue mustriga, kuskilt netiavatustest leitud pildi järgi, nö. Jennifer Lopezi soni. Heegeldasin rõõmsalt, ei saanmud hästi aru millal kahandama peaks hakkama. Tulemuseks oli hiiglaslik rastamüts. Harutasin üles.

Soni nr. 4
Alustasin kuskilt maalt uuesti sellesama Florida lõngaga. Sain samasugune rastamütsi nagu ennem, aga tibakese suutsin ikka väiksema heegeldada. No asi seegi, aga seisma ta mul jäi.


Murmansk 2008
Mees vaatas lootusetult otsa mulle ja läksime perega kaubamajja emmel uut mütsi otsima, minu üllatueks oli sinna müügile tulnud taas üks kootud soni, mida ma olin seal juba piilumas käinud, kui seda mehele näitasin, siis järgnes sellele issi ja lapse reaktsioon: “Ei tea kuhu see meie emme kadus, siin küll näha ei ole teda enam!” – vihjates sellele, et see soni ei kõlba küll mitte üks teps. Olin ennemgi käinud uudistamas mütse ja silma jäi üks suur karvalotu, selle me siis võtsimegi ja nimeks sai ta “Murmansk 2008”. Mõnus müts on, soni küll ei ole, edevust jagub selle mütsiga aga küll.
Vaja oli mütsi juurde ka uut edevat salli, ostsin “Kangas ja Nööbist” valget pitsiga kardinariiet 40 cm ja lasin ääred ära õmmelda ja uhke edev ja ka vajadusel pidulik sall sai sinna juurde.


Soni nr. 5
Kuna Ampsak oli nii lahke jagama soni lõiked mida algul otsisin, siis ma üritan ikka selle soni valmis teha millalgi, iseasi kas välja ka tuleb, aga proovin igal juhul.

P.S. mütsihakatis demonstreerib Präänik-Eputis

JÄMEDAST ( 1,2 ja 1,5 mm) VASKTRAADIST EHTED......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

HUVID

LUGEMINE
Architecture in focus - Frank Lloyd Wright

FILMIELAMUS
sõltuvuses animafilmist
Shaun the Sheep :)

Juno

MUUSIKA
Alphazone, BK, Blank & Jones, Judge Jules


MOTO

Tõetera Inese laulust -

Kõik, mis sa teed
teed kõik endale
su ees on miljon teed
vaid mõtle iseendale

Kõik mis sa teed
teed kõik endale
su sees on vastused
su enda küsimustele


ÕPETUSED/ TUTORIALS

KÜLAS ON KÄINUD... :)

273110 Visits...