Karnaaks


Karnaaks
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST ENDAST

VANUS: 35
ASUKOHT: Kehra
TÄHEMÄRK: Kalad
karnaaks@hot.ee

Käsitöö on hea närvidele! :)

MEELDIB JA EI MEELDI

MEELDIB
Lego, lohed
EI MEELDI
Kõike saab meeldivaks muuta mõtlemisega :)... peaaegu kõike...

ARHIIV

Viimased postitused
August 2007


Link

Melanie Show
Wire Bliss Mei
Ali di Libellula
Susan Lomuto´s Online Notebook
BounettePROJEKTID

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
25 August 2007
PRONKS-KOLLANE-MUST

Präänikul tuleb lasteaias kasvatajal sünnipäev ja pakkusin välja kaaslastevanematele idee et teeks kasvatajale (või õpetajale nagu vist peaks tänapäeval ütlema) ehtekomplekti kingituseks, salamisi piilusin mida õpetaja kannab ja tundub et kõige neutraalsem oleks selliste toonidega ehted.
KASUTATUD MATERJALID: pronksivärvi traat 0,4 mm, 0,7mm, 0,9 mm; vaskne karabiinkinnis; vasksed kõrvarõnga konksud; pronksjad FP pärlid 4 mm, 12 mm; mustad FP pärlid 4 mm; pronksjad ümarad 4 mm pärlid, kollased 10 mm ümarad pärlid
ANDMED:kaelakee pikkus 51 cm
Kõrvarõngaste pikkus 4 cmROOSA-MUST EHTEKOMPLEKT

Paar õhtut tagasi leidsin postkastist maili, üks tore inimene soovis minult tellida komplekti ehteid oma poja pulmaminekuks, soe tunne oli tellimust saada. Tavaliselt ma müün ehteid nii, et olen teinud valmis ja siis ostetakse seda, mis mul parasjagu pakkuda on.. see oli mulle suur väljakutse, teha tellimise peale… pelgasin seda esiti, aga proovima ju ikka peab. Tellija sooviks oli kasutada matte vana-roosasid pärleid, kuna kleidi toon tuleb roosakas, lisandiks mustad pärlid. Mind üllatas nende kahe värvi omavaheline sobivus.
KASUTATUD MATERJALID: hõbetatud traat 0,4 mm, 0,8 mm, 1,0 mm; hõbeda värvi kett; hõbedased karabiinkinnised; hõbedased kõrvarõngakonksud; ümarad 6 mm, piklikud 9 x 6 mm matid roosad klaashelmed, mustad FP helmed 4 mm, 12 mm; “mustikahelmed” 6 mm.
ANDMED: Kaelakee max. pikkus 46 cm,
Käevõru max pikkus 23 cm
Kõrvarõngaste pikkus 4 cm


ROHELINE-MUST-PRONKS

Kuna lubasin nädala alguses , et sel nädalavahetusel lõpuks ometi oleme ainult kodus, ei tuuselda mööda Eestimaad ringi, ei tee mitte midagi muud kui puhkame kodus.. ja mina nokitsen käsitöö kallal , siis lubadust pidades, valmis kahe eelpool tehtule veel lisaks see komplekt, mis läheb müüki.
KASUTATUD MATERJALID: pronksivärvi traat 0,4 mm, 0,7mm, 0,9 mm; pronksivärvi kaunistatud kett; isetehtud pronksjas kinnis; vaskne karabiinkinnis; vasksed kõrvarõnga konksud; mustad 6 mm südamed; mustad ja rohelised 4 mm kuubikud, rohelised lillekesed, rohelised ümarad 8 mm pärlid
ANDMED:kaelakee pikkus 47 cm
Kõrvarõngaste pikkus 5 cm

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

HUVID

LUGEMINE
Architecture in focus - Frank Lloyd Wright

FILMIELAMUS
sõltuvuses animafilmist
Shaun the Sheep :)

Juno

MUUSIKA
Alphazone, BK, Blank & Jones, Judge Jules


MOTO

Tõetera Inese laulust -

Kõik, mis sa teed
teed kõik endale
su ees on miljon teed
vaid mõtle iseendale

Kõik mis sa teed
teed kõik endale
su sees on vastused
su enda küsimustele


ÕPETUSED/ TUTORIALS

KÜLAS ON KÄINUD... :)

265102 Visits...