Karnaaks


Karnaaks
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST ENDAST

VANUS: 35
ASUKOHT: Kehra
TÄHEMÄRK: Kalad
karnaaks@hot.ee

Käsitöö on hea närvidele! :)

MEELDIB JA EI MEELDI

MEELDIB
Lego, lohed
EI MEELDI
Kõike saab meeldivaks muuta mõtlemisega :)... peaaegu kõike...

ARHIIV

Viimased postitused
August 2007


Link

Melanie Show
Wire Bliss Mei
Ali di Libellula
Susan Lomuto´s Online Notebook
BounettePROJEKTID

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
18 August 2007
KLEIDIKENE PRÄÄNIKULE

Täitsa ise tegin, oma väikeste kätega. Minu jaoks ilmatu suur saavutus, et ma ennem asja nurka ei visanud kui valmis sai. Oma nõukogude aja õmblusmasina kogemusega.. avastasin ikka hoolega oma Brohterit ja mis lust on õmmelda kante kui müügil kandipael. Minu puhul siis on olnud veel miskit millele üleminek nõukogude korrast veel avastamata oli.

Kleidikese tegemine sai alguse sellest, et Hiiumaal, Isetegijate suvepäevadel, nägi präänik Metsamakul seljas ilusat suurte lilledega maani ulatuvat tumesinist kleiti.. ja Elina tahtis siis ju kaa sellist suurte lilledega kleiti.... mina lubasin, aga ei jõudnud kuidagi kangapoodi, vahepeal on lapsuke veel linna peal näinud suurte lilledegea erinevaid kleite ja muudkui palub, et tahan kaa... ja eile siis käisin valisin selle õige kanga välja - arvatavasti kunstsiid ja lisaks atlaskant.

Lõike leidsin varem ühest "Pere ja Kodu" lõikelehelt. Originaalsi oli ta küll teistmoodi- lihtne pihikkleit, aga kuna ma avastasin, et oleks pidanud seljaosa kahes tükis tegema et lukku saaks panna ja minu mõistus praegu ei võta veel õmblemist nii palju, et kuidas saab ilusasti ühe tüki sisse lukku panna, siis otsustasin, et teen õlgade juurdest slehvidega kleidikese (muidu ei oleks üle pea mahtunud).
Lisasin veel metallrõngakesed, mis eile Karnaluksit niisama ostsin ja tundub et mõlemad präänikuga oleme kleidiga rahul.
UUESTI EHTELAINEL

Traditsiooniks on saamas iga kolmapäevased kohtumised Mdm. B-ga, ühel korral oli tal kaasas üks huvitavalt tehtud ripats poes müüdavatest dekoratiivkivikesest. Tahtsin ka hirmasti proovida sellist kivimähkimist, eile jäigi Selveris kivikeste pakk näpu vahele ja proovisin siis mingai üht-koma-teist meisterdada.
Mdm. B järgi on valminud too ümarama vormiga ripats
Teine tekkis veel lisaks.
Kaelakeede pikkus on 43 cm, kasutatud kulla värvi traati, ketti ja kinniseidEile avastasin Karnaluksi enda jaoks, seal võib muidugi täiesti eksida igasuguste vidinate maailma . Ostsin sealt natuke meelepärast- selle komplekti lillekujulised vidinad ja kõverad torukesed.

Kaelakee pikkus 51 cm, kõrvarõngaste pikkus 4 cm

Fotokas tegi hõbedasest komplektist vaskse
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

HUVID

LUGEMINE
Architecture in focus - Frank Lloyd Wright

FILMIELAMUS
sõltuvuses animafilmist
Shaun the Sheep :)

Juno

MUUSIKA
Alphazone, BK, Blank & Jones, Judge Jules


MOTO

Tõetera Inese laulust -

Kõik, mis sa teed
teed kõik endale
su ees on miljon teed
vaid mõtle iseendale

Kõik mis sa teed
teed kõik endale
su sees on vastused
su enda küsimustele


ÕPETUSED/ TUTORIALS

KÜLAS ON KÄINUD... :)

265102 Visits...