Karnaaks


Karnaaks
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST ENDAST


PROJEKTID

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
27 September 2007
SHAUN THE SHEEP

Kes hommikuti varakult ärkavad (6.55), need teavad mida see pealkiri tähendab Kes ei tea, siis soovitan ärgata varakult ja vaadata ETV pealt seda imelist animafilmi või kui tõesti ei suuda nii vara ärgata, siis vaadake SIIT mõnda lõiku tuvustuseks. Meie pere on täielikult selle animafilmi lummuses. Kõige rohkem vist mina ise, präänik kilkab ka muudkui soon-te-siip ja ega issigi saa teisit kui vaatab meiega koos lõbusaid seiku. Tahtsin hirmasti mingit nänni, kuna Golden Bear Toys neid mänguasju mujale ei saada kui UK, siis otsustasin proovida teha üks pisike Shaun Cernitist ja vatiinist. Jagan tegemise etappe ka Teiega. Ise olen nii õhevil et võtaks või kaissu selle armsa lambakese. Poleks arvanudki et minust selline fän saab ühele lambale.

SHAUN THE SHEEP


TEGEMISE KÄIKLisaks, nagu rusikas silmaauku, leidsin poest kanga, mis enam-vähem meenutab seda sama lambakest ja parasjagu oli plaan teha õelapsele (Tähekesele) kingituseks tekikest ja patja tema uue nuku jaoks, siis loomulikult sai valitud see lambakestega kangas...

25 September 2007
SAVIST SÜGISESED PÄRLID (õpetus ja ehtekomplekt)TÖÖKÄIK

PILT nr. 1
Võtan 3 eri värvi savi (punane, oranzh, roosa).[Tagantjärgi tarkus ütleb et punast võiks olla vähem ja roosat rohkem, kuna punane on aktiivne värv ja “sööb” teised värvid ära.]

PILT nr.2
Rullin savi laiaks

PILT nr.3
Lõikan rullitud savid enamvähem ühelaiusteks

PILT nr.4
Asentan saadud lehed üksteise peale. Roosa kõige peal ja kõige pikemalt (siis jääb roosa välimiseks kihiks)

PILT nr.5
Kontuuri tegemiseks võtan pruuni savi ( koguseliselt umbes sama palju kui roosat)

PILT nr.6
Rullin pruuni savi laiaks, lõikan kuju välja ja rullin ümber saadud silindri. Edasi vajutan ja rullin silindrit näppude vahel peenemaks ja pikemaks.

PILT nr.7
Lõikan peene pika silindri neljaks, asetan need üksteise kõrvale ja rullin uuesti pikemaks ja peenemaks.

PILT nr.8
Lõikan veelkord silindri neljaks ja toimin nagu pilt nr. 7 juures

PILT nr.9
Saan valmis pika (silindri) tooriku, otsad lõikan maha, neist saavad ümarate pärlite aluspärlid, mida katan toorikust lõigatud imeõhukeste seibidega. Mudin käte vahel ühtlaseks – ahju – lakk ja valmis ehete tegemiseks

EHTEKOMPLEKT ISETEGIJATE SÜNNIPÄEVA OKSJONILE

Saadud savipärlitest tegin komplekti oksjonile
Andmed ja materjalid:
Kaelakee pikkus: 56,5 cm + ripats 5 cm
Kõrvarõngaste pikkus: 5 cm
Materjalid: Hõbetatud trat 0,6 mm, hõbedane kett, hõbedane karabiinkinnis ja kõrvarõnga konksud, mattvalged 8 mm, läbipaistvad FB klaaspärlid 4 ja 8 mm, rombikujulised mattvalged klaaspärlid 5 mm.

EDIT: Oksjonil võitis enampakkumisega ehtekomplekti Kelly26 Palju Õnne!

22 September 2007
MÜTS ELINALE

Sügisel ikka avastad, et midagi pole justkui pähe panna, esimesena jõudis see tõdemus kohale lapse mütsi puhul (tema veel peres ainuke, kes kannab juba mütsi, eks enda jaoks avastan selle veidi aja pärast). Võtsin siis kätte lõngakasti ja lasin lapsel valida millist värvi mütsi ta tahab, ei olnud pikalt mõtlemist – lapse lemmikuks osutus roheline.
Võtsin siis hommikul vardad kätte ja teleka ees beibe-saateid ja sisustus-saateid jälgides saigi müts tehtud.Kasutasin 2 x lõnga Sirdar Tropicana, vardad nr. 4.
Alustasin 60 silmaga heegelketist, korjasin silmad üles ja 2+2 soonikuga kudusin 12 cm, edasi iga 10-s silm kokku kuni lõpuni (ca 7 cm).

Riputan siia lausa piltide seeria , präänik oli nii hoos oma poseerimisega


TRAADIVÄÄNAMISED

Nüüd olen 2 korda tellinud Saylast ja saanud päris suure nänni osaliseks, aga tundub, et see kogus erinevaid ehtetegemise komponente on mõttelennu kinni jooksutanud… tahaks teha nüüd nende komponentidega midagi “eriti lahedat”, aga samas ei tule nagu seda vaimu peale. Eks iga asi omal ajal, peab ainult laskma asjadel ise paigale loksuda ju siis tulevad ka head ideed.
Seda mõtet küll ei ole ühegi tellitud vidinaga, et ta on mõttetult tellitud.


VASKNE JA KOLLANE KAELAKEE

Sain äiapapalt lakitud vaskset traati, selline parajalt jämeda paksusega (üle 1 mm), tahtmine oli seda siis katsetada. Eeskujuks võtsin Melanie Schow ühe kaelakee.

Andmed ja materjalid:
Pikkus 58 cm, materjalid: lakitud vasktraat 1,2 mm; vasktraat 0,25 mm; kollased klaaspärlid 12 mm,VASKNE JA SININE KAELAKEE

Selle kee algus sai tehtud juba südasuvel, aga jäi ootama paremaid aegu. Nüüd tundus et on õige aeg see kee ära lõpetada.

Andmed ja materjalid:
Pikkus 53 cm, materjalid: pronkstraat 0,7 mm; vasktraat 0,4 mm; sinised klaaspärlid 4, 6, 12 mm, meekarva seemnehelmed.11 September 2007
ROOSAKAS-LILLAKAS KÄEKEE+ KÕRVARÕNGAD
Evelini venna naisele


PUNANE KAELAKEE
Meelikale selle punase käekee ja kõrvakate juurdeROHELINE KOMPLEKT
Üle pika aja valmis üks komplekt endale.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

HUVID

LUGEMINE
Architecture in focus - Frank Lloyd Wright

FILMIELAMUS
sõltuvuses animafilmist
Shaun the Sheep :)

Juno

MUUSIKA
Alphazone, BK, Blank & Jones, Judge Jules


MOTO

Tõetera Inese laulust -

Kõik, mis sa teed
teed kõik endale
su ees on miljon teed
vaid mõtle iseendale

Kõik mis sa teed
teed kõik endale
su sees on vastused
su enda küsimustele


ÕPETUSED/ TUTORIALS

KÜLAS ON KÄINUD... :)

270989 Visits...