Moole moodi asjad
Moole moodi asjad - isepäised inimesed teevad ikka asju oma moodi
Midagi minust

Vanus: 27
Amet: ema ja ajalooõpetaja
Asukoht: Palamuse
Tähtkuju: lõvi

Moole käsitööblogi

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea:

Blogi kirjeldus:

Minu eriline armastus on õmblemine ja söögi tegemine, kuid tihti nokitsen ka pärlite kallal. Üldjuhul õpetusi võtan harva ette ja kui siis selleks, et ideid saada, mitte et näpuga järge ajada... Siin blogis siis kõike mida oma kätekestega teen...

Mulle meeldib...

Aktiivselt elus kaasa lüüa. Tantsida, armastada, õppida.

Mulle ei meeldi...

Ebaõiglane valelikkus.

Arhiiv:


Lingid:


Poolikud projektid:Lõpetatud projektid:
Minu tehtud õpetused

Mis on seminolide lapitehnika?
Kuidas teha karvaseid pajalappe?
Kuidas teha meeste T-särgist rasedapluus?
Kuidas õmmelda trikotaa˛ist lihtne lapsemüts?

Minu retseptid

Igavesti suur sünnipäevatort
Kohupiima-vormikesed

Teisi blogisid

Halastajaõde

Noor perenaine

Mu jumalatar loovus...

Krentu blogi

Soer'i tegemised

EHTELAEGAS

Loen...

Armastan lugeda, kui ainult aega selle jaoks rohkem oleks... Kui aga aega on, siis võib leida mind lehitsemast klassikat, naistekaid, Pratchetit ja viimasel ajal ka dan Browni.

Kuulan...

Kuulan kõike peale trance ja disko-popi.

Filmidest...

Filme vaatan märksa rohkem, naudin mõtlemapanevat ning mis seal salata aeg ajalt ka head nutukat või muidu nunnut linateost.

Tsitaat:

Pole midagi üllamat kui kerjuse kujutelmad.


133395
külalist

30 Mai 2009

Üdini rahvuslik
..ehk varsti tuleb tantsupidu

Kõigepealt vanad võlad... Ehk sai läbi selline vahva projekt nagu "12 Rahvuslikku kuud", tegelikult ta sai läbi juba ammu. Aga kuna minul oli projekti lõpukuupäev ka lõputöö esitamise kuupäev, siis no lihtsalt ei jõudnud... Jõudsin natuke hiljem, aga pilti pole jõudnud teha ja siis seda siia üles panna. Igatahes tegin tumedast teksariide sarnasest kangast pisut Marilyn Monroe valget lkeiti meenutava kleidi, millel rinna alla on õmmeldus rahvulsik pael. Ülemisel osal on sees punane vooder ning varruka õmbluste vahele õmmeldud punane pitsäärega kumm.

Kahjuks aga puudub pilt kleidist seljas, sest täna lihtsalt pole siin kedagi, kes saaks mind pildistada... Ehk tegelikult on tast raske niimoodi aru saada... Aga mingi pildike ikkagi:Edasi järgmise ja palju suurema projektiga:
Nimelt puudusid meie rahvatantsurühmal tanud ja põlled, kuigi tantsime B-rühmana, kus erinevalt A-rühmade neidudele ja noormeestele, peaksid tantsime naised ja mehed .
Nii võtsimegi ise kätte ja asusime endile tanusid ja põllesid tegema. Eile käisid Siiri ja Merli meil ning me jõudsime kõik põlled välja lõigata ning kõik tanud õmmelda ja kurrutada. Õhtul läksime laiali, nii et mulle jäi kolm teha, Merlile neli ning Siirile ka kolm. Mina sain on tanud täna hommikul valmis.


(ühel ei ole veel linte, peab paela juurde tellima)

Peas näeb välja selline:
Ning siis veel sama projekti raames peab igaüks ise oma põlle pitsi heegeldama, või siis leidma kellegi, kes talle heegeldab. Mina sain oma pitsi valmis.Lähemalt ka:Aa ja siinkohal tänud minu emale, et ta viitsis (ja viitsib ka tulevikus) meid konsulteerida ning kirjutas ühe vana pildi järgi põllepitsi heegelmustri ülesse. Vahva oled!moole posted @ 09:59 - Link - kommentaarid (8)