Moole moodi asjad
Moole moodi asjad - isepäised inimesed teevad ikka asju oma moodi
Midagi minust

Vanus: 27
Amet: ema ja ajalooõpetaja
Asukoht: Palamuse
Tähtkuju: lõvi

Moole käsitööblogi

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea:

Blogi kirjeldus:

Minu eriline armastus on õmblemine ja söögi tegemine, kuid tihti nokitsen ka pärlite kallal. Üldjuhul õpetusi võtan harva ette ja kui siis selleks, et ideid saada, mitte et näpuga järge ajada... Siin blogis siis kõike mida oma kätekestega teen...

Mulle meeldib...

Aktiivselt elus kaasa lüüa. Tantsida, armastada, õppida.

Mulle ei meeldi...

Ebaõiglane valelikkus.

Arhiiv:


Lingid:


Poolikud projektid:Lõpetatud projektid:
Minu tehtud õpetused

Mis on seminolide lapitehnika?
Kuidas teha karvaseid pajalappe?
Kuidas teha meeste T-särgist rasedapluus?
Kuidas õmmelda trikotaa˛ist lihtne lapsemüts?

Minu retseptid

Igavesti suur sünnipäevatort
Kohupiima-vormikesed

Teisi blogisid

Halastajaõde

Noor perenaine

Mu jumalatar loovus...

Krentu blogi

Soer'i tegemised

EHTELAEGAS

Loen...

Armastan lugeda, kui ainult aega selle jaoks rohkem oleks... Kui aga aega on, siis võib leida mind lehitsemast klassikat, naistekaid, Pratchetit ja viimasel ajal ka dan Browni.

Kuulan...

Kuulan kõike peale trance ja disko-popi.

Filmidest...

Filme vaatan märksa rohkem, naudin mõtlemapanevat ning mis seal salata aeg ajalt ka head nutukat või muidu nunnut linateost.

Tsitaat:

Pole midagi üllamat kui kerjuse kujutelmad.


133391
külalist

26 Oktoober 2008Kaks kleiti.


Tänane sissekanne sisaldab kahte õmmeldud kleiti ning esimese neist õmblesin ühele pisikesele ja imearmsale neilule nimega Loo, tema 2-aastase sünnipäeva puhul. Võtsin õmblemiseks mõõtu oma poja riietelt, arvestades et kui Karl Eduard on kaks ja pool peaks Loo kleit umbes sama suur olema. Minu suureks kurvastuseks aga kui õhtul Karl Eduardile kleiti selga proovisin (üsna kummlaine vaatepilt oma poega kleidis näha muideks) oli kleit talle ikka väga-väga tihkelt ümber... nii et nüüd siis kaks võimalust, et kas on Loole väike või siis napilt-napilt paras. Loodame viimast, aga mainisin igaks juhuks juba Loo emmele ka, et kui on väike, siis õmblen külgedele kiilud vahele, et ta oma kingitust ikka kanda ka saaks.

Kleit ise siis selline:


Teise kleidi õmblesin täna.

Nimelt olid Rutt ja Heigo meil täna külas, sest Margus ja Heigo vahetasid köögi põrandat... Noh ja minul tekkis siis isu Rutile miskit õmmelda, sest ma mäletan väga hästi seda olukorda, kus beebi-ootele jäädes järsku enam absoluutselt riideid ei ole, sest miski ei mahu selga ning uusi asju pooleks aastaks osta ei raatsi. Tükk aega otsisime mu tagavaradest kangast, sest tahtsin kasutada trikotaa˛i, et kleit kasvavale kõhule järgi veniks. Lõpuks leidsime tumepunase ja roosa trikotaa˛i juppe... Kasutasin ühte Burda raseda lõiget, kuid täpsemalt mis kuu Burda see oli, ei tea, sest võtsin selle lõike juba siis kui hakkasin endale seda kleiti õmblema...

Aga Ruti kleit sai armas, selline tuunika moodi, et kui soovib võib pükste peal kanda ning kui pidulikum üritus võib ka ilma:

moole posted @ 15:02 - Link - kommentaarid (3)