Moole moodi asjad
Moole moodi asjad - isepäised inimesed teevad ikka asju oma moodi
Midagi minust

Vanus: 27
Amet: ema ja ajalooõpetaja
Asukoht: Palamuse
Tähtkuju: lõvi

Moole käsitööblogi

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea:

Blogi kirjeldus:

Minu eriline armastus on õmblemine ja söögi tegemine, kuid tihti nokitsen ka pärlite kallal. Üldjuhul õpetusi võtan harva ette ja kui siis selleks, et ideid saada, mitte et näpuga järge ajada... Siin blogis siis kõike mida oma kätekestega teen...

Mulle meeldib...

Aktiivselt elus kaasa lüüa. Tantsida, armastada, õppida.

Mulle ei meeldi...

Ebaõiglane valelikkus.

Arhiiv:


Lingid:


Poolikud projektid:Lõpetatud projektid:
Minu tehtud õpetused

Mis on seminolide lapitehnika?
Kuidas teha karvaseid pajalappe?
Kuidas teha meeste T-särgist rasedapluus?
Kuidas õmmelda trikotaa˛ist lihtne lapsemüts?

Minu retseptid

Igavesti suur sünnipäevatort
Kohupiima-vormikesed

Teisi blogisid

Halastajaõde

Noor perenaine

Mu jumalatar loovus...

Krentu blogi

Soer'i tegemised

EHTELAEGAS

Loen...

Armastan lugeda, kui ainult aega selle jaoks rohkem oleks... Kui aga aega on, siis võib leida mind lehitsemast klassikat, naistekaid, Pratchetit ja viimasel ajal ka dan Browni.

Kuulan...

Kuulan kõike peale trance ja disko-popi.

Filmidest...

Filme vaatan märksa rohkem, naudin mõtlemapanevat ning mis seal salata aeg ajalt ka head nutukat või muidu nunnut linateost.

Tsitaat:

Pole midagi üllamat kui kerjuse kujutelmad.


132924
külalist

16 Juuli 2008


Pulmad pulmad!!!

Naljakas, et õe pulmad on palju kõditavamad kui enda omad olid... õel muide sama lugu, kui mina abiellusin, olevat ta palju rohkem ärevil olnud kui nüüd mil ise varsti varsti... See on vist see, et enne oma pulmi oled organiseerimise jm nii ametis et polegi õieti aega ärevil olla...

Igatahes eile öösel kella neljani tegin ehteid pruudile...

Kõigepealt tegin kaks peavõru, mis said üles harutatud, kuna said teised kuidagi liiga kaootilised... Esimene mis alles jätmist vääris on järgneval pildil. Tuli ilus, aga on nats liiga konkreetne, tõenäoliselt ei leia kasutamist:Peakaunistus nr. 2. Ka ei leia kasutamist... Saigi teine tehtud rohkem kui varuvariant, et kui miskit muud välja ei tule, siis selline pärlid läbipaistval tamiilil on 100% kindla peale minek.Ning kolmas, mis juhul kui peakaunitust üldse kasutatakse, läheb käiku. Kusjuures selle võib soengusse sättida nii tiaarana, tipud püsti, kui ka maha keeratuna nagu peavõru.
Tegin ta siis eelpainutatud traadile, et ta oma vormi hoiaks ning loperguseks ära ei läheks. Otstes on kaks aasa, et saaks klambrite või vanaemadega soengusse kinnitada:Kui peavõrusid sai kokku kolm tükki ning viimase lõpetasin eile öösel kella 1 paiku, siis peamine aur läks kaelakee tegemisele. Tegin teda öösel ja täna pool päeva muudkui tegin ümber ja täiustasin, kuni lõpuks sai üks paremaid asju, mis teinud olen... Või noh vähemalt ise jäin väga rahule:Oi pulmad on ikka väga toredad!
moole posted @ 21:42 - Link - kommentaarid (5)