Moole moodi asjad
Moole moodi asjad - isepäised inimesed teevad ikka asju oma moodi
Midagi minust

Vanus: 27
Amet: ema ja ajalooõpetaja
Asukoht: Palamuse
Tähtkuju: lõvi

Moole käsitööblogi

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea:

Blogi kirjeldus:

Minu eriline armastus on õmblemine ja söögi tegemine, kuid tihti nokitsen ka pärlite kallal. Üldjuhul õpetusi võtan harva ette ja kui siis selleks, et ideid saada, mitte et näpuga järge ajada... Siin blogis siis kõike mida oma kätekestega teen...

Mulle meeldib...

Aktiivselt elus kaasa lüüa. Tantsida, armastada, õppida.

Mulle ei meeldi...

Ebaõiglane valelikkus.

Arhiiv:


Lingid:


Poolikud projektid:Lõpetatud projektid:
Minu tehtud õpetused

Mis on seminolide lapitehnika?
Kuidas teha karvaseid pajalappe?
Kuidas teha meeste T-särgist rasedapluus?
Kuidas õmmelda trikotaa˛ist lihtne lapsemüts?

Minu retseptid

Igavesti suur sünnipäevatort
Kohupiima-vormikesed

Teisi blogisid

Halastajaõde

Noor perenaine

Mu jumalatar loovus...

Krentu blogi

Soer'i tegemised

EHTELAEGAS

Loen...

Armastan lugeda, kui ainult aega selle jaoks rohkem oleks... Kui aga aega on, siis võib leida mind lehitsemast klassikat, naistekaid, Pratchetit ja viimasel ajal ka dan Browni.

Kuulan...

Kuulan kõike peale trance ja disko-popi.

Filmidest...

Filme vaatan märksa rohkem, naudin mõtlemapanevat ning mis seal salata aeg ajalt ka head nutukat või muidu nunnut linateost.

Tsitaat:

Pole midagi üllamat kui kerjuse kujutelmad.


133395
külalist

06 Detsember 2007Tere tere taas, armas blogi!

Olen sind natuke unarusse jätnud. Või noh võibolla oleks süda rahulikum kui ainult sind, aga kahjuks pean tunnistama, et unarusse on jäänud kogu käsitöötegemine üldiselt... ja seda praegu, jõuluajal, ajal mil varras peaks kõige usinamalt liikuma ning masin vurama... Oeh... Aga noh mis teha kahjuks on hetkel käsil ka eksamid, essseed ja seminarid, et võimalikult palju oleks tehtud, ennem kui uus ilmakodanik siia maailma astub. Ning muidugi eks keha ja mõistus annavad igast otsast tunda et paari kolme nädala jooksul ta siia ilma nüüd peaks tulema. Jumal tänatud et isetegija päka-piku-paki (see on lihtsalt äge sõnade kombinatsioon) suurema osa suutsin juba varem valmis teha ja esmaspäeval saan kindlasti postkontorit külastada.

Täna tegin ka natuke midagi... Leidsin riiulit koristades kuskil raseduse keskel alustatud pooliku pluusi. Tol hetkel tundus ta selga proovides kuidagi ülisuur ja lotakas ning täielik riide raiskamine, kuid täna, mingi imeliku nükke ajel pluusi selga ajades, avastasin, et enam ei tundugi suur ja lotakas . Seega lõpetasin selle. Õmblesin alläärde ja varruka otstesse punased soonikud ning kaelusele punase paela. Natuke naba paistab pluusist läbi, aga noh las paistab. Lõige ise sai võetud Burdast ja siis rasedale kohandatud:

moole posted @ 21:40 - Link - kommentaarid (13)