Moole moodi asjad
Moole moodi asjad - isepäised inimesed teevad ikka asju oma moodi
Midagi minust

Vanus: 27
Amet: ema ja ajalooõpetaja
Asukoht: Palamuse
Tähtkuju: lõvi

Moole käsitööblogi

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea:

Blogi kirjeldus:

Minu eriline armastus on õmblemine ja söögi tegemine, kuid tihti nokitsen ka pärlite kallal. Üldjuhul õpetusi võtan harva ette ja kui siis selleks, et ideid saada, mitte et näpuga järge ajada... Siin blogis siis kõike mida oma kätekestega teen...

Mulle meeldib...

Aktiivselt elus kaasa lüüa. Tantsida, armastada, õppida.

Mulle ei meeldi...

Ebaõiglane valelikkus.

Arhiiv:


Lingid:


Poolikud projektid:Lõpetatud projektid:
Minu tehtud õpetused

Mis on seminolide lapitehnika?
Kuidas teha karvaseid pajalappe?
Kuidas teha meeste T-särgist rasedapluus?
Kuidas õmmelda trikotaa˛ist lihtne lapsemüts?

Minu retseptid

Igavesti suur sünnipäevatort
Kohupiima-vormikesed

Teisi blogisid

Halastajaõde

Noor perenaine

Mu jumalatar loovus...

Krentu blogi

Soer'i tegemised

EHTELAEGAS

Loen...

Armastan lugeda, kui ainult aega selle jaoks rohkem oleks... Kui aga aega on, siis võib leida mind lehitsemast klassikat, naistekaid, Pratchetit ja viimasel ajal ka dan Browni.

Kuulan...

Kuulan kõike peale trance ja disko-popi.

Filmidest...

Filme vaatan märksa rohkem, naudin mõtlemapanevat ning mis seal salata aeg ajalt ka head nutukat või muidu nunnut linateost.

Tsitaat:

Pole midagi üllamat kui kerjuse kujutelmad.


133359
külalist

26 Juuni 2007

Täna õmblesin. Plaanis oli ka koristada aga kuna päev tõi kaasa hoopis selle et kõik koos terve päeva maal olime, siis jõudsin vaid hommikul ja hiljaõhtul pisut õmmelda. Kuidagi naljakas et muudkui õmblen ja õmblen endale asju, aga kui kappi vaatan siis laiutab sealt nagu tühjus vastu... Ei tea mis kummaline asi see on... kahtlustan et kõik vähegi kantavad asjad on kolinud mustapesukasti, kuna Karl Eduard suudab lisaks enda riietele ka kõigi teiste omi plökerdamas käia. Niisiis kui homme õhtupoole jääb aega võtan plaaniks riideid "musta pesu" staatusest päästa. Hommikupoole kindlasti ei jõua, sest lähen Tartusse oma hiljuti lapse saanud klassivenda ja klassiõde vaatama (Või noh mis nüüd enam nii hiljuti see ongi, laps peaks juba kuu või paar vana olema, lihtsalt mina pole veel külla jõudnud). Aga ma nii ootan seda juba ammu ja homme saab see tehtud.

Demonstreerin siis tänast õmblustööd kah:Kuid ärge minu loppis nägu pahaks pange, kohe kohe lähen ära magama ja homme peaksin taas rõõsa välja nägema.

Ööd.
moole posted @ 21:03 - Link - kommentaarid (6)