Moole moodi asjad
Moole moodi asjad - isepäised inimesed teevad ikka asju oma moodi
Midagi minust

Vanus: 27
Amet: ema ja ajalooõpetaja
Asukoht: Palamuse
Tähtkuju: lõvi

Moole käsitööblogi

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea:

Blogi kirjeldus:

Minu eriline armastus on õmblemine ja söögi tegemine, kuid tihti nokitsen ka pärlite kallal. Üldjuhul õpetusi võtan harva ette ja kui siis selleks, et ideid saada, mitte et näpuga järge ajada... Siin blogis siis kõike mida oma kätekestega teen...

Mulle meeldib...

Aktiivselt elus kaasa lüüa. Tantsida, armastada, õppida.

Mulle ei meeldi...

Ebaõiglane valelikkus.

Arhiiv:


Lingid:


Poolikud projektid:Lõpetatud projektid:
Minu tehtud õpetused

Mis on seminolide lapitehnika?
Kuidas teha karvaseid pajalappe?
Kuidas teha meeste T-särgist rasedapluus?
Kuidas õmmelda trikotaa˛ist lihtne lapsemüts?

Minu retseptid

Igavesti suur sünnipäevatort
Kohupiima-vormikesed

Teisi blogisid

Halastajaõde

Noor perenaine

Mu jumalatar loovus...

Krentu blogi

Soer'i tegemised

EHTELAEGAS

Loen...

Armastan lugeda, kui ainult aega selle jaoks rohkem oleks... Kui aga aega on, siis võib leida mind lehitsemast klassikat, naistekaid, Pratchetit ja viimasel ajal ka dan Browni.

Kuulan...

Kuulan kõike peale trance ja disko-popi.

Filmidest...

Filme vaatan märksa rohkem, naudin mõtlemapanevat ning mis seal salata aeg ajalt ka head nutukat või muidu nunnut linateost.

Tsitaat:

Pole midagi üllamat kui kerjuse kujutelmad.


133391
külalist

10 Juuni 2007


Nonii

Eilsega võib siis kooliaasta Palamuse gümnaasiumi ringijuhina lõppenuks lugeda. Oli pikk ja väsitav päev, kuid vaatamata lagipähe paistnud päikesele ja hiljem põlenud seljale üpriski tore. Nimelt siis oli eile koolikokkutulek ja minu 6-7 klassi neiud esinesid aktusel oma tantsuga "Esimese armastuse bossa". Natukene selline meelest läinud ta ju oli ja üks neiu, kes magas maha peaproovi, suutis ka esinedes paar soperdust teha, aga üldkokkuvõttes on nad ikka väga tublid. Kohe uhkle olen nende üle . Näitan teile tantsust ühte pilti ka, kusjuures mulle meenus, et olen siin küll kunagi näidanud pilti tantsukleidist, kuid polegi näidanud neid tantsu jaoks tehtud suuri nukke, need siis ka minu kätetöö.

(...Sellelt pildilt paistab nukkudest küll ainult tüdruk, aga samasugune poiss on ka...)Noh ja natuke käsitööst ka. Kui ma eelmises postituses rääksin, et pidin Kärdu lõpukleidi alumist osa mitu korda ümber tegema, siis täna ma näitan, mis sai sellest "untsu" läinud alumisest osast. Nimelt kuidagi naljakas oli seda juppi ära visata, ikkagi küllaltki korralikult kokku õmmeldud, ning nii tast sündiski hoopis seelik. Lisasin lihtsalt alla volditud valge osa, mille kantisin bee˛i kangaga. Et alumine osa ilusti hoiaks, õmblesin voldid poolenisti kinni. Vot selline seelik sai:


moole posted @ 10:33 - Link - kommentaarid (4)