Moole moodi asjad
Moole moodi asjad - isepäised inimesed teevad ikka asju oma moodi
Midagi minust

Vanus: 27
Amet: ema ja ajalooõpetaja
Asukoht: Palamuse
Tähtkuju: lõvi

Moole käsitööblogi

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea:

Blogi kirjeldus:

Minu eriline armastus on õmblemine ja söögi tegemine, kuid tihti nokitsen ka pärlite kallal. Üldjuhul õpetusi võtan harva ette ja kui siis selleks, et ideid saada, mitte et näpuga järge ajada... Siin blogis siis kõike mida oma kätekestega teen...

Mulle meeldib...

Aktiivselt elus kaasa lüüa. Tantsida, armastada, õppida.

Mulle ei meeldi...

Ebaõiglane valelikkus.

Arhiiv:


Lingid:


Poolikud projektid:Lõpetatud projektid:
Minu tehtud õpetused

Mis on seminolide lapitehnika?
Kuidas teha karvaseid pajalappe?
Kuidas teha meeste T-särgist rasedapluus?
Kuidas õmmelda trikotaa˛ist lihtne lapsemüts?

Minu retseptid

Igavesti suur sünnipäevatort
Kohupiima-vormikesed

Teisi blogisid

Halastajaõde

Noor perenaine

Mu jumalatar loovus...

Krentu blogi

Soer'i tegemised

EHTELAEGAS

Loen...

Armastan lugeda, kui ainult aega selle jaoks rohkem oleks... Kui aga aega on, siis võib leida mind lehitsemast klassikat, naistekaid, Pratchetit ja viimasel ajal ka dan Browni.

Kuulan...

Kuulan kõike peale trance ja disko-popi.

Filmidest...

Filme vaatan märksa rohkem, naudin mõtlemapanevat ning mis seal salata aeg ajalt ka head nutukat või muidu nunnut linateost.

Tsitaat:

Pole midagi üllamat kui kerjuse kujutelmad.


133515
külalist

18 Aprill 2007Täna ja eile on olnud eriti kiired päevad, sest minu pisikesel pojal oli täna esimese aasta sünnipäev. Eile koristasin kõik toad, lõikasin sünnipäevalapsele uue soengu, tegin tordi. Täna koristasin taas kõik toad (sest tegu on ju ikkagi aastasega, kellel mitte kui üks asi õige koha peal ei seisa), küpsetasin viineri pirukaid ja minu varahommikune ebaõnnestunud projekt oli õmmelda sünnipäevalapsele kevadjakk. Jaki sain valmis. Aga see on sellele lapsele suur, mis suur. Ja ometi otsustasin, et teen seekord lõike järgi, mitte nagu viimane kord kui proovisin pojale pükse teha ja lõiget kuskilt ei leidnud ning lõikasin umbes oma mälu järgi välja ja püksid lõpuks liiga kitsad said. Vot nii et nüüd mul on üle üks jakk mis mu oma pojale tõenäoliselt selga passib umbes aasta pärast . Ei teagi kohe mis sellega ette võtta... A ju aeg annab aru.

Siin siis jakk:Ja et see sissekanne väga kurvades toonides ei lõppeks, sest lõppkokkuvõttes oli ju väga vahva sünnipäevane päev, siis pilt hommikusest päevakangelasest:

moole posted @ 22:09 - Link - kommentaarid (7)