Moole moodi asjad
Moole moodi asjad - isepäised inimesed teevad ikka asju oma moodi
Midagi minust

Vanus: 27
Amet: ema ja ajalooõpetaja
Asukoht: Palamuse
Tähtkuju: lõvi

Moole käsitööblogi

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea:

Blogi kirjeldus:

Minu eriline armastus on õmblemine ja söögi tegemine, kuid tihti nokitsen ka pärlite kallal. Üldjuhul õpetusi võtan harva ette ja kui siis selleks, et ideid saada, mitte et näpuga järge ajada... Siin blogis siis kõike mida oma kätekestega teen...

Mulle meeldib...

Aktiivselt elus kaasa lüüa. Tantsida, armastada, õppida.

Mulle ei meeldi...

Ebaõiglane valelikkus.

Arhiiv:


Lingid:


Poolikud projektid:Lõpetatud projektid:
Minu tehtud õpetused

Mis on seminolide lapitehnika?
Kuidas teha karvaseid pajalappe?
Kuidas teha meeste T-särgist rasedapluus?
Kuidas õmmelda trikotaa˛ist lihtne lapsemüts?

Minu retseptid

Igavesti suur sünnipäevatort
Kohupiima-vormikesed

Teisi blogisid

Halastajaõde

Noor perenaine

Mu jumalatar loovus...

Krentu blogi

Soer'i tegemised

EHTELAEGAS

Loen...

Armastan lugeda, kui ainult aega selle jaoks rohkem oleks... Kui aga aega on, siis võib leida mind lehitsemast klassikat, naistekaid, Pratchetit ja viimasel ajal ka dan Browni.

Kuulan...

Kuulan kõike peale trance ja disko-popi.

Filmidest...

Filme vaatan märksa rohkem, naudin mõtlemapanevat ning mis seal salata aeg ajalt ka head nutukat või muidu nunnut linateost.

Tsitaat:

Pole midagi üllamat kui kerjuse kujutelmad.


133361
külalist

27 Veebruar 2008Lihtne aga vajalik...

...Ehk blogi sünnipäev vol. 4.

Nimelt on Karl Eduardi ööriietega alati see mure, et leidub piisavalt igasuguseid pluuse, kuid pid˛aamapükse on umbes näpuotsaga. Niisiis täna ma tegin talle ühed püksid juurde:Kasutasin sama riiet, mis Kertu kleidis. Ning nüüd on mu vana seelik küll täielikult haihtunud . Tegelikult on see hea kui mõni vana asi saab uue ja niivõrd praktilise kasutuse.


Nüüd aga mu plaanist kõikidele kingitus teha... Tegelikult ma mõtlesin, et õmblen siin veel öö otsa ja teen siiski endale ka miskit, kuid Margus teatas, et talle ei meeldi see öine täristamine. Et ta juba tööjuureski kuuleb igasugust müra ja nüüd kodus öösel tahaks rahu ja vaikust. Niisiis, kuna ennast ei taha ka kingitusest ilma jätta, siis ma võtan tänase päeva puhul ette individuaalprojekti "Järgmise kuu jooksul riidekapp korda!". Sisuliselt tähendab see seda, et luban endale järgmise kuu jooksul 10 uut riideeset õmmelda. Niikuinii on nendest kõikidest puudus kuna enam rase pole ja need riided, mida ennem sai kantud ka veel ennem suve selga ei lähe.

Vot siis.

Kena sünnipäev oli .
...Ja vast ma suudan oma järgmise kuu lubadust pidada ka...

Head ööd!
moole posted @ 21:58 - Link - kommentaarid (2)Kõik ei ole nagu sa ise...

...Ehk blogi sünnipäev vol.3


Kätte on jõudnud siis Marguse kord. Ja talle ma tegin sellise väikese vidina, mis peaks aitama päevasel ajal magada. Nimelt minu hämminguks on olemas inimesi, kes suudavad magada vaid pimedas toas ning mu kallis abikaasa on üks nendest. Siiani on ta magamiseks padja näkku toppinud aga nüüd tal enam pole vaja seda teha. Voillla:Vahel on kaks kihti vatiini, pealmine pind on helesinine samet, alumine impregneer ning pea taha käivat kummi saab küljel oleva nööbiga oma pea järgi parajaks sättida. Südamed ja täpid joonistasin peale punase kangavärviga.
moole posted @ 21:19 - Link - kommentaarid (1)Pisikeste piigade
õnnelikud emmed...

Ehk blogi sünnipäev vol. 2.


Tänase käsitööpäeva kingitus väikesele Kertule:Ja küll on ikka tore neid väikeseid kleidikesi õmmelda .
Ruttu saavad valmis ja selline õnnis nukkudega mängimise tunne tekib.

Kleidi tegin ühest vanast seelikust, nii et teglikult sobib see ka taaskasutus projekti alla.
moole posted @ 13:10 - Link - kommentaarid (3)Otsi kohta kus sa saad
ja pane tekid padja sisse...

...Ehk blogi sünnipäev vol.1.


Täna on minu blogi sünnipäev. Nii tore tore! Ja ma otsustasin, et tähistan tänast päeva käsitöö tegemisega ning proovin igale pereliikmele täna midagi teha. Esimene tegu on kõigile ehk siis korterile, teha jääb veel Margusele, Karl Eduardile, Kertule ja mulle endale .

Korter saab siis tänase blogi sünnipäeva puhul endale kingiks kaks suurt diivanipatja. Nimelt vahetasin 3 nädalat tagasi elutoa kardina välja, plaaniga teha ka uued diivanipadjad. Kuid nagu ikka, kui kohe ära ei tee, siis jääb asi lohisema. Täna hommikul siis lõpuks teostasin idee ning õmblesin kaks üsna suurt uut kodu kahele vatitekile, mille alla hea külalisi magama panna.Padjad on tagant türkiissinised ning esimene pool on ühel kanga ribadest kokku õmmeldud ning teisel on kardinariidele kolm paela peale õmmeldud + muidugi lukud, et oleks koht, kust tekke sisse toppida.

Vot siis.
moole posted @ 11:30 - Link - kommentaarid (5)