Moole moodi asjad
Moole moodi asjad - isepäised inimesed teevad ikka asju oma moodi
Midagi minust

Vanus: 27
Amet: ema ja ajalooõpetaja
Asukoht: Palamuse
Tähtkuju: lõvi

Moole käsitööblogi

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea:

Blogi kirjeldus:

Minu eriline armastus on õmblemine ja söögi tegemine, kuid tihti nokitsen ka pärlite kallal. Üldjuhul õpetusi võtan harva ette ja kui siis selleks, et ideid saada, mitte et näpuga järge ajada... Siin blogis siis kõike mida oma kätekestega teen...

Mulle meeldib...

Aktiivselt elus kaasa lüüa. Tantsida, armastada, õppida.

Mulle ei meeldi...

Ebaõiglane valelikkus.

Arhiiv:


Lingid:


Poolikud projektid:Lõpetatud projektid:
Minu tehtud õpetused

Mis on seminolide lapitehnika?
Kuidas teha karvaseid pajalappe?
Kuidas teha meeste T-särgist rasedapluus?
Kuidas õmmelda trikotaa˛ist lihtne lapsemüts?

Minu retseptid

Igavesti suur sünnipäevatort
Kohupiima-vormikesed

Teisi blogisid

Halastajaõde

Noor perenaine

Mu jumalatar loovus...

Krentu blogi

Soer'i tegemised

EHTELAEGAS

Loen...

Armastan lugeda, kui ainult aega selle jaoks rohkem oleks... Kui aga aega on, siis võib leida mind lehitsemast klassikat, naistekaid, Pratchetit ja viimasel ajal ka dan Browni.

Kuulan...

Kuulan kõike peale trance ja disko-popi.

Filmidest...

Filme vaatan märksa rohkem, naudin mõtlemapanevat ning mis seal salata aeg ajalt ka head nutukat või muidu nunnut linateost.

Tsitaat:

Pole midagi üllamat kui kerjuse kujutelmad.


133361
külalist

11 September 2008


Pikemalt siis põlvpükstest.Nende pükste näol olen üle pika aja jälle saanud hakkama millegi väga heaga. Täna kandsin neid terve päeva ja tõesti mõnusad olid . Kusjuures, kuna nad on 100% linased, siis peaksid nad kandmisega aina mõnusamaks ja pehmemaks muutuma. Panen siia siis kirja pükste sünniloo.

Kõigepealt kangas sai ostetud üleeelmiselt Palamuse laadalt (vaat kui kaua läks aega ennem kui asja sai). Ka alagselt oli plaanis sellest pükse õmmelda, kuid mitte veel nöörkaunistustega.

A la mulgikuub nöörkaunistuste mõte tekkis rahvusliku projekti jaoks ideid koondades. Algselt pidi sellest tulema seelik.
Kuid leides Ottobrest järgmised püksid jooksid kõik asjad paika ning mis oleks veel õigem põhi rahvulikule ideele kui põlvpüksidPõhimõtteliselt lõiget muutsin üsna vähe, aga natuke siiski. Nimelt tegin pükse lühemaks ning allääri kitsamaks. Kui valimis said, siis olin veel sunnitud üle tagumiku ühe horisontaalse sissevõtte ka tegema, sest mul teatavasti kkogu maht on kuidagi kõhu peale jäänud.... Vihjeks veel neile, kes Ottobre lõikeid tahavad kasutada, et pükste istmik on hästi kõrge - pisut minu jaoks isegi harjumatu, samas kui jalge paned ja kannad siis on väga mugavad.
moole posted @ 21:12 - Link - kommentaarid (5)
10 September 2008


Rahvuslik!


Lõpetasin ära oma rahvusliku projekti teise töö.

Linased põlvpüksid mulgikuue ainetel.

Jäin väga rahule, aga täna tulid niivõrd kehvad pildid, et homme proovin uut sissekannet teha ja nats korralikumalt neid siin esitleda:

moole posted @ 20:34 - Link - kommentaarid (5)