Moole moodi asjad
Moole moodi asjad - isepäised inimesed teevad ikka asju oma moodi
Midagi minust

Vanus: 27
Amet: ema ja ajalooõpetaja
Asukoht: Palamuse
Tähtkuju: lõvi

Moole käsitööblogi

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea:

Blogi kirjeldus:

Minu eriline armastus on õmblemine ja söögi tegemine, kuid tihti nokitsen ka pärlite kallal. Üldjuhul õpetusi võtan harva ette ja kui siis selleks, et ideid saada, mitte et näpuga järge ajada... Siin blogis siis kõike mida oma kätekestega teen...

Mulle meeldib...

Aktiivselt elus kaasa lüüa. Tantsida, armastada, õppida.

Mulle ei meeldi...

Ebaõiglane valelikkus.

Arhiiv:


Lingid:


Poolikud projektid:Lõpetatud projektid:
Minu tehtud õpetused

Mis on seminolide lapitehnika?
Kuidas teha karvaseid pajalappe?
Kuidas teha meeste T-särgist rasedapluus?
Kuidas õmmelda trikotaa˛ist lihtne lapsemüts?

Minu retseptid

Igavesti suur sünnipäevatort
Kohupiima-vormikesed

Teisi blogisid

Halastajaõde

Noor perenaine

Mu jumalatar loovus...

Krentu blogi

Soer'i tegemised

EHTELAEGAS

Loen...

Armastan lugeda, kui ainult aega selle jaoks rohkem oleks... Kui aga aega on, siis võib leida mind lehitsemast klassikat, naistekaid, Pratchetit ja viimasel ajal ka dan Browni.

Kuulan...

Kuulan kõike peale trance ja disko-popi.

Filmidest...

Filme vaatan märksa rohkem, naudin mõtlemapanevat ning mis seal salata aeg ajalt ka head nutukat või muidu nunnut linateost.

Tsitaat:

Pole midagi üllamat kui kerjuse kujutelmad.


133361
külalist

27 Oktoober 2007Oi jah

Kuidagi ammu pole (taaskord) ühtegi sissekannet teinud. Kuidagi ammu pole ka käsitöö vallas miskit teinud. Eks ülikool võtab oma ja siis viimasel ajal aktuaalseks saanud sünnituseks ettevalmistumine võtab kah teatud aja. No ja kogu ülejäänud aeg, eks see kuulub ikka Karl Eduardile.

Kuid täna natuke üle pika aja tegin. Nimelt täna kaks sünnipäeva. Marguse õel ja siis käisime õhtul veel sõpradel külas, et üks tagantjärgi sünnipäev pidada. Mõlemad said kingituseks ehted . Kusjuures peab mainima, et näpud on ikka vahepeal niivõrd töntsiks jäänud, et pooled Kärdu kee helmed küll hüppasid põrandale laiali.

Kärdu sai siis endale sellise vasksete kettidega oran˛ikas-pruun-bee˛i komplekti:Ning Evale tegin sellise naiseliku sini-valge kaelakee:Kummagi reaktsiooni kahjuks ei näinud, sest Kärduni jõudis tema kingitus läbi vahendaja ja Eva ei teinud pakikest lahti... Aga ma loodan et meeldisid ja sobisid neile. Endale küll hakkasid mõlemad väga meeldima.

Vot niipalju siis tänastet tegemistest.
moole posted @ 20:01 - Link - kommentaarid (3)
03 Oktoober 2007


Tänasest panen töösse väikese päkapikukontori.
Arvutasin kokku, et koos isetegijate vahetuspakiga tahaksin teha 12 kingitust. Seega tööd kui palju. Kahjuks ei saa siia kirjutada, mis ideed on, sest nii mõnigi, keda mõtlen üllatada, käib ka siin aegajal piilumas.

Igatahes jõudu mulle tööle ja vaatame, kas ma ka jõuan oma grandioosse plaaniga eesmärgini.
Siinkohal edu kõikidele teistele isetegijatele jõulukingituste valmistamisel!

moole posted @ 06:48 - Link - kommentaarid (3)
02 Oktoober 2007


Tere tere

Näitan teile oma tänast isetegemist.Nimelt peab ämm homme töö juures oma juubelit ja ma lubasin aidata mingi söögipoolise välja mõtlemisega...

See on üldse naljakas, et viimasel ajal on kõik minu isetegemised kuidagi toiduga seotud, aga noh, mis teha, rasedate värk. Ongi seda kaalukest natuke liiga palju juurde tulnud... nüüd saan neljapäeval minna Toomele "imemaitsvat" suhkruvett jooma !

Kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks!


... aa unustasin mainida, mis tordi sees... et teil ikka kõigil suu vett jooksma hakkaks...
Nimelt sisaldab siis minu tänanae meistriteos kahte kihti virsiku-paprika-toorjuustu segu ning kahte kihti praesibula-suitsukana möksi. Täna tegin endale ühe testtüki ka... noh, et ei peaks homme kuskilt küla pealt kuulma kui tort täiesti söömiskõlbmatu sai. Ning vastupidiselt mu hirmudele maitseb see värk üli-ülihästi, aga eks homme kuuleb veel järelkaja...
moole posted @ 19:30 - Link - kommentaarid (4)