Moole moodi asjad
Moole moodi asjad - isepäised inimesed teevad ikka asju oma moodi
Midagi minust

Vanus: 27
Amet: ema ja ajalooõpetaja
Asukoht: Palamuse
Tähtkuju: lõvi

Moole käsitööblogi

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea:

Blogi kirjeldus:

Minu eriline armastus on õmblemine ja söögi tegemine, kuid tihti nokitsen ka pärlite kallal. Üldjuhul õpetusi võtan harva ette ja kui siis selleks, et ideid saada, mitte et näpuga järge ajada... Siin blogis siis kõike mida oma kätekestega teen...

Mulle meeldib...

Aktiivselt elus kaasa lüüa. Tantsida, armastada, õppida.

Mulle ei meeldi...

Ebaõiglane valelikkus.

Arhiiv:


Lingid:


Poolikud projektid:Lõpetatud projektid:
Minu tehtud õpetused

Mis on seminolide lapitehnika?
Kuidas teha karvaseid pajalappe?
Kuidas teha meeste T-särgist rasedapluus?
Kuidas õmmelda trikotaa˛ist lihtne lapsemüts?

Minu retseptid

Igavesti suur sünnipäevatort
Kohupiima-vormikesed

Teisi blogisid

Halastajaõde

Noor perenaine

Mu jumalatar loovus...

Krentu blogi

Soer'i tegemised

EHTELAEGAS

Loen...

Armastan lugeda, kui ainult aega selle jaoks rohkem oleks... Kui aga aega on, siis võib leida mind lehitsemast klassikat, naistekaid, Pratchetit ja viimasel ajal ka dan Browni.

Kuulan...

Kuulan kõike peale trance ja disko-popi.

Filmidest...

Filme vaatan märksa rohkem, naudin mõtlemapanevat ning mis seal salata aeg ajalt ka head nutukat või muidu nunnut linateost.

Tsitaat:

Pole midagi üllamat kui kerjuse kujutelmad.


134997
külalist

14 November 2007
Update 28.12.07 Pilt kleidist seljas kah:Niinii

Ühtteist on jälle tehtud...

Nädalavahetusel õmblesin endale ühe pisut pidulikuma kleidi, et noh tuleb siin igasuguseid sündmusi, mille tarvis mul miskit pole selga panna (tüüpiline onju).Nägin taga üpriski palju vaeva, sest algselt burdast võetud lõike järgi ei oleks kangast välja tulnud ja siis lihtsalt suvaliselt välja lõigatud asja pidin ikka mitu mitu korda ümber tegema. Põhimõtteliselt veetsin õmblusmasinate taga terve öö vastu pühapäeva ja siis veel välja ei tulnud, hakkas aga aina rohkem kiiva kiskuma. Õnneks õnnestus pühpäeva hommikul juba paremini.

Pühapäeval õnnistasin kleidi juba ka teatriskäiguga sisse. Teater on tore. Käisime Vanemuises vaatamas sellist tükki nagu Suurema kurbuseta. Mulle meeldis.


Täna tegin ära ühe töö, mille oleks pidanud ette võtma juba ammu ammu. Nimelt vahetasin oma triikimislaua katte välja. Vanale olid juba väga suured augud sisse triigitud ja kui nüüd aus olla, siis ega ta polnud suurem asi juba ostmisest saati. Täna igatahes sai alus endale uue punasemummulise katte:Selleks lõikasin siis sama kujuga 2,5cm üle ääre ulatuva kangatüki ning kaks sama suurt vatiini tükki, overlockitasin tükid omavahel kokku ning õmblesin pingutades õmblusmasinaga äärde musta kummi. Hiljem tõmbasin alt paar nööri ka risti-rösti üle, et kate ikka kindlalt peal püsiks.

Võiks ütelda et olin tubli. Nüüd võiks veel keegi nii tubli ka olla ja pesu ära triikida sest tegelinski Karl Eduard tassib pidevalt triikimata pesu mööda tube laiali ja kõigil oleks kohe tükk maad kergem kui seda triikimata pesu hunnikut enam lihtsalt toanurgas ei olekski. Vot.
moole posted @ 12:30 - Link - kommentaarid (5)