Pisikepatsik
Minust
Vanus: ajas muutuv
Elukoht: Kuressaare
Tähtkuju: lõvi

Meeldib


Ei meeldi


Lingid
´
minu tööd
Ristpiste mustrid


Mõtteterad


Viimased postitused
Viimased postitused
Juuni 2009


Pisikepatsik
Käsitöö on parim lõõgastus! :D
04 Juuni 2009
Mina ei saa ikka eelmises postituse tekil olevatest mõmmidest üle
Niisiis valmiski samasuguseid mõmmipilte kasutades võrevoodipehmendus. Sobib hästi kokku tekikesega, kuna esialgu lähebki kasutusse just selle teki omanikule, ja juba sügisest teki omaniku väikevennale. Seetõttu ongi pehmendus tehtud kirju, et ikka mõlemast soost lastele sobiks.

Voodipehmendus koosneb kahest osast, pikem katab ära otsad ja ühe pikematest külgedest, ning lühem ainult voodi esikülje. Lapitehnikas osa on 120 cm pikk (laius asjandusel 25cm) . Voodiotsi katev osa aga sama beezikirju riiie, mis lapimotiividelgi sees, ikka seetõttu nii, et laps erksat lapipiltide osa üle pea kiikama ei hakkaks.
Ja kui juba põnnid endale oma mõmmikud said, siis emme- issigi kehvemad olla taha. Siis saigi tavalisest 150x200 tekikotist tänu mõmmikutele ümber tehtud 200x220 tekikott, nii et tekikott pikupidi keskelt pooleks ja mõmmid rooosiõite vahele . Tean, et pilt pole just kõige parem, aga, mis teha. (Tegelikkuss näeb see tekikott ikka parem välja kui pildil). Ahjaa, tervitused Pätu perele, kelle juures need mõmmikud nüüd elama hakkavad
Postitas pisikepatsik, kell 15:45 - Link - kommentaarid (2)
200571
Projektid

Lemmikud