Pisikepatsik
Minust
Vanus: ajas muutuv
Elukoht: Kuressaare
Tähtkuju: lõvi

Meeldib


Ei meeldi


Lingid
´
minu tööd
Ristpiste mustrid


Mõtteterad


Viimased postitused
Viimased postitused
August 2007


Pisikepatsik
Käsitöö on parim lõõgastus! :D
16 August 2007


Eile avastasin, et ammu heegeldatud mütsike on pojale parajaks saanud. Tehtud heegelniidi juppidest, heegelnõela suurus 1,75.See valge mütsike samuti heegeldatud heegelnõelaga 1,75 Eldorado heegelniidist, kulus kuskil 3/4 50g kerast. Ei soovita mütsikest sellest niidist teha, kuna müts jääb natuke liiga jäik lapse jaoks. Täna lisasin mütsi alläärde ka kreemika paela, et paremini peas püsiks.Eelmises postituses tein juttu oma pallihullusest, mis õnneks hakkab nüüd üle minema aga paar pilti veel selle teema lõpetamiseks. Kokku tegin vist oma 15 palli, millest kahele õmblesin ka riputusaasad ja panin põnni turvahälli külge, et tal autos sõites igav ei hakkaks.
Just avastasin, et olen nii "osav" ja suutsin oma eelmise postituse ära kaotada. Püüan siis meenutada, mida eelmine kord kirjutasin ning selle uuesti kirja panna.
Niisiis kurtsin oma lapipallide õmblemise maaniat, ja illustreerivaks materjaliks oli see:Näitasin ka paari varasemat tööd - tikitud piltidega padjakesed katsikukinkideks.Ning oma eriti uhket kaltsuvaipa, mis sai eelmise aasta lõpul koolis kootud. Selle vaiba pärast pidi mu vennaraas oma toakardinad mulle ohverdama, mida ta eriti hea meelega ei teinud, aga lõpptulemusega oleme me mõlemad rahul. Vennaraas ütles isegi, et oli ohvrit väärt ja nagu ma hiljem kommentaaridest lugesin, siis ka mõned siin olijad

Postitas pisikepatsik, kell 20:43 - Link - kommentaarid (2)
200474
Projektid

Lemmikud