Juulikese pusimine
Mina
Vanus: 32
Asukoht: Viljandi
Pooleliolevad projektid
Igikestvad projektid

Lõpetatud projektid
Google Custom Search
Google Custom Search
huvitavad blogid:
Arhiiv
Juulikese pusimine
Tõesti ma ei viska villast,
mina armastan küll villast.
Tänutunne paisub rinnas,
kui on hambus labakinnas!
(I. Trull)
30 September 2008
Mul on nüüd ime-imeilus nõelapadi! Tõeline meistritöö - ühel pool roosades, teisel sinistes toonides tikand ja pärlid. Ma lausa ahhetasin, kui selle pakist välja võtsin. Aitähh, armas lammas (kõlab ju hästi - armas lammas, kuidagi luuleliselt)! Aga Sinu tehtud nõelapadi näebki luuleline välja. Ausalt öeldes, ma pole kunagi ilusamat nõelapatja näinud!

Juulike posted @ 14:16 - Link - kommentaarid (16)

21 September 2008
SEPTEMBRIORANˇ lillesall sai valmis ning asub homsest kaunistama minu halli sügismantlit. Proovisin esimest korda ka pärleid kasutada ning lükkisin hirmpeenikese nõelaga neid nii mõnelegi õiele. Pole harjunud nii pisikeste vidinatega toimetama, terve diivan oli pidevalt pärleid täis ning usun, et leiame neid jubinaid veel mitme kuu jooksul varvaste alt. Tulemus jäi aga päris kena (loe rahuloleva häälega).
Kokku kudusin 187 sakki ja ausalt öeldes jõudsin sellest päris ära tüdineda. Õnneks on nende sakkide kudumine nii lihtne, et vardad klõbisesid nagu muuseas, ise võisin südamerahuga kõige põnevamat filmi vaadata. See nähtus tõi samas ka lisatööd juurde - nii mõnelgi õiel pidin inertsist kootud ülearuseid sakke üles harutama.

sall eksponeerituna poja kaelas:

Juulike posted @ 14:46 - Link - kommentaarid (9)060596Külastusi