Juulikese pusimine
Mina
Vanus: 32
Asukoht: Viljandi
Pooleliolevad projektid
Igikestvad projektid

Lõpetatud projektid
Google Custom Search
Google Custom Search
huvitavad blogid:
Arhiiv
Juulikese pusimine
Tõesti ma ei viska villast,
mina armastan küll villast.
Tänutunne paisub rinnas,
kui on hambus labakinnas!
(I. Trull)
26 Juuli 2008
Olen sügavasse sinisesse lainesse sattunud.
Heegeldasin poja tuppa kardina. Mustri leidsin ajakirjast Gehäkelte Gardinen (kummalisel kombel pole võimalik tuvastada, mis aasta ja numbriga on tegemist).

Ema nõukogude-aegsest sektsioonmööblist täidab üks detail poja kooliasjade panipaiga funktsiooni. Värvisin selle mööblitüki rõõmsamaks ning hoian hinge kinni, et kas värv ka vastu peab või hakkab kohe kooruma...Juulike posted @ 06:40 - Link - kommentaarid (10)

10 Juuli 2008
Uue elu said umbes kümme paari vanu teksapükse, mis lappidena moodustavad uue teki. Lappide suurus 13 X 13 cm, teki suurus 120 X 200 cm, voodriks puuvillane vatiin. See erinevat tooni siniste teksade koosmäng hakkas mulle väga meeldima ning peas on juba tuhat ideed, mida veel teksalappidest teha. Jätkuks ainult aega...
Juulike posted @ 18:29 - Link - kommentaarid (6)

02 Juuli 2008
MADE IN RIGA

Aeg on kallis, sest seda on kahetsusväärselt vähe. Sellest lähtuvalt olen alati vardad kotti torganud, kui viibin kodust eemal ning on ette näha mõningaid tunde, kus saab molutamise asemel kududa. Eriti kehtib see pikemate konverentside jms. kohta, kus aeg kipub vähemal või suuremal määral venima. Nii veetsin juunikuu viimase nädala Riias. Pärast ühte loengut, kui lõunani oli veel poolteist tundi aega, tõmbusin fuajee nurka diivanile ning plaanisin kududa juulisinist salli jupikese võrra pikemaks. Uskumatu, millise elevuse see tekitas rahvusvahelise seltskonna hulgas! Tundus, nagu ma kükitaksin diivanil ning muneksin kuldmune või puistaksin huulte vahelt pärleid. Inimesed kogunesid minu ümber ning üllatushüüete saatel arutati, et kui ainulaadne on selline oskus ning üks umbes 60. aastane härra Austriast meenutas, et ka tema kadunud ema valdas sellist kunsti ning uskuga või mitte – kudus isegi kampsuneid! Minu kohmetu kommentaari peale, et Eestis kuulub elementaarne kudumisoskus üldhariduse juurde ning väga paljud naised (ka noored) tegelevad käsitööga, vangutasid osad uskumatult pead. Seega, armsad isetegijad, pidasin targemaks klõbistada vardaid hotellitoas uhkes üksinduses ning loengupauside ajal molutasin vapralt ühes teistega. Sellest hoolimata sai juulisinine sall (mõõtmed 22 X 200 cm, lõngaks helesinine hõbeträpsudega Lana Lamè) valmis ning siin ta on.

Juulike posted @ 05:04 - Link - kommentaarid (13)060596Külastusi