Juulikese pusimine
Mina
Vanus: 32
Asukoht: Viljandi
Pooleliolevad projektid
Igikestvad projektid

Lõpetatud projektid
Google Custom Search
Google Custom Search
huvitavad blogid:
Arhiiv
Juulikese pusimine
Tõesti ma ei viska villast,
mina armastan küll villast.
Tänutunne paisub rinnas,
kui on hambus labakinnas!
(I. Trull)
29 Aprill 2008
MÄRTSILILLA SALL

Lilla lõnga otsinguil sattusin üle hulga aja Kosmose vastas asuvasse pisikesse lõngapoodi, mida viimati külastasin 1999. aastal. Leidsin sealt erinevate varjunditega ilusat tooni, 30 % sojasisaldusega lilla lõnga, millest valmis järjekordne pitssall.


lõng


sall


muster


äärepits
Juulike posted @ 10:27 - Link - kommentaarid (8)

08 Aprill 2008
LAPITEKK
Valmis minu lapitekk. Sellel on sõna otseses mõttes minu vere ja higi lõhn juures (no hea küll, mitte NII otseses mõttes ). Kõige suuremaks peavaluks nii suure teki puhul sai teppimine. Ma ei kujuta ette, mil viisil on võimalik teppida õmblusmasinaga kodustes tingimustes tekki, mille mõõtmed on 200X230 cm... Raamatutest leitud nõuanne, et rullige tekk kokku, alustage keskelt äärte poole jne minu ebaprofessionaalsuse juures ei toiminud, sest see rull ei mahtunud kuidagi sinna, kuhu ta pidi mahtuma. Käsitsi teppimine tundus mulle ka üle mõistuse vaevarikas olevat. Lõpuks lahendasin asja nii, et jagasin teki osadeks, milled teppisin eraldi ning pusserdasin lõpuks kõik kokku. Noooohh... vaatamata "valele" teostusele meenutab tulem üldjoontes ikkagi lapitekki ja ega tal midagi väga häda ka pole. Püsib koos ja puha. Juhul, kui mõni lapitekimeister peaks kunagi tahtma minu magamistuppa tulla, korjan ma teki igaks juhuks silme alt ära .

AASTA EMA LAPITEKI LAPID
Valmis on ka minupoolne panus Aasta Ema lapiteki tarvis.MINU PERE JA MUUD LOOMAD
Ülejäänud kaks peenemat näputööd on seotud meie pere uue liikmega, kelleks on väike terjeritüdruk nimega Bän˛o.

Kõigepealt tütarlapselikes toonides magamisase.

Lisaks tekkis meil enneolematu vajadus hoida esikus väikesi teatud otstarbelisi kilekotte, mida hea õue minnes taskusse torgata (produktide jaoks). Idee on pärit kelleltki isetegijalt (ei suuda kahjuks meenutada) ning põhimõte seisneb selles, et kotid saab ülevalt hoidjasse toppida ning alt välja võtta.Bän˛ol on ka oma väike veebipäevik:

Minu pere ja muud loomad
Juulike posted @ 09:53 - Link - kommentaarid (6)060596Külastusi