murumuna pisike pesa
murumuna pisike pesa
05 Juuni 2011
Tervitus! Teen käsitöös nii väikeseid asju, et on olnud imelik neid siin ükshaaval näidata. Nüüd tagantjärgi ei tule tegemised jälle meelde ja piltegi pole eriti teinud. Sellepärast otsustasin avada oma seni privaatse blogi ka sõpradele ja hakkan sinna ka väikeseid asju üles panema. Minu käsitöine olemine
Nüüd siis käsitöö, aitab jutust :
Tütre sokid, ise valis lõnga.
Lähettäjä oma käsitöö

Sombi- talu nimi ajas tegutsema.
Lähettäjä oma käsitöö

Lähettäjä oma käsitöö

Lähettäjä oma käsitöö

Kõike kaunist!

» murumuna1. posted @ 08:01 - Link - kommentaarid (2)
08 Veebruar 2011
Lähettäjä oma käsitöö

Lähettäjä oma käsitöö

Külmad ilmad tulemas veel. Tegin lapsele angora GAREZZA lõngast kaelasoojendaja. Unistasin küll suuremast aga täpselt nii suure sain ühest tokist. Juppigi ei jäänud üle Mustri miksisin ise. Kaunist päeva!

» murumuna1. posted @ 11:12 - Link - kommentaarid (2)
07 Veebruar 2011
Lähettäjä oma käsitöö
Lähettäjä oma käsitöö
Minu esimene Anni sall sai valmis http://www.knitty.com/ISSUEss10/PATTannis.php ja tõlge. Aitäh tõlke eest!
Jõulude ajal tegin mõne asja: emale kingiks padjakatted
Lähettäjä oma käsitöö
ja lastega mõned päkapikud, millest oma tehtud sai pakki pandud pildistamata. Need laste tehtud päkapikud jõudsid pildile ka alles peale kuuselt korjamist
Lähettäjä oma käsitöö
Kõike kaunist!

» murumuna1. posted @ 06:55 - Link - kommentaarid (4)
02 Detsember 2010
Uuendasin oma kassi lõhutud diivanit. Mitu aastat juba tahan vahetada katet aga üksi pole julenud teda lahti kiskuda. Ja mees vastab alati:" osta klammerdaja enne ära." Ei ostnud , õmblesin hoopis vanale otsa. Tean, et nii pole õige aga on igaljuhul ilusam, kui enne.
Lähettäjä oma käsitöö
Lähettäjä oma käsitöö
Lähettäjä oma käsitöö
Natuke jäi kangast puudu aga see ei paista väljagi Nagu pildilt juba näha on see fliiskangas. Mulle lihtsalt ei meeldi pealetõmmatavad katted. Kuigi magamise osale tegin nagu kummiga lina, et ikka pesta saaks. Kõike kaunist!

» murumuna1. posted @ 15:29 - Link - kommentaarid (4)
29 November 2010
Lähettäjä oma käsitöö
Lähettäjä oma käsitöö

Tegin omale kaht pidi kantava bareti. Muster "KÄSITÖÖ" sügis 2010.

» murumuna1. posted @ 11:23 - Link - kommentaarid (1)
25 November 2010
Tervitus!
Minu hea sõber sukanõel saatis mulle võrratu kingi. Suur,suur tänu ! Tegelikult on veel ilusamad kui pildi peal ja nii mõnusad käes
Lähettäjä 2010_11_24
Minu pilt tuli üsna kehv aga kiireks läks pildistamisega Hea sõber küsis näha mida ma teen: ühed töömehe sokid
Lähettäjä oma käsitöö
Kadrilaupäeval tekkis hirm,et Kadrid ei saa tulla. Martidest juba jäime ilma. Sellepärast tegin endale ühe Kadri aknale, õnne tooma.
Lähettäjä oma käsitöö
sukanõel leidis vahva käsitöö lehekese ja jagas seda minuga. Mille eest ka suured tänud! Sellelt lehelt leidsin vahvad kiilid Neid proovisime juba tükk aega tagasi lastega teha. Nad olid väga toredad. Sellepärast neist ka pildike. Väikestest lapikutest seemnetest tegime põrnikad.
Lähettäjä oma käsitöö
Nad on elutsenud erinevates kimpudes meil köögilaual.
PS! Muutsin natuke blogi. Taustaks kasutasin toanurkadest leitud poja kunstiteoseid. Mõni oli juba kägardatud, mõni volditud. Aga mulle ta tööd meeldivad .
Ja veel minu kiisu jõudis peale 4 kuud külas olemist koju.
Lähettäjä 2010_11_13
Lapsed tegid talle kojujõudmise puhul ka kingitusi, mida ma näitama ei hakka. (Villaseid tutte ja poja viltis "padja")
Viimastel aastatel on minu käsitööks vaja minevat aega hakanud röövima akvaariumid. Varem ma nii palju seal ei sulistanud. Nüüd muudkui istutan, rohin ja istutan ümber. Paar viimast pilti (ei saa kunagi valmis )
Lähettäjä akvaarium,kalad,vesi...
Lähettäjä akvaarium,kalad,vesi...

Kaunist Kadripäeva!

» murumuna1. posted @ 08:58 - Link - kommentaarid (2)
04 August 2010
Lähettäjä oma käsitöö
käsitööst puudust tundva inimesena näpistasin natuke vajalike asjade kõrvalt aega ja sain naudingu liblikad ja kimbu alus(oleks võinud suurema teha)
Kuna esimesel korral jäi tärgeldamisel suhkrut ikkagi väheks, siis veel üks pildike ilma lisadeta-
Lähettäjä oma käsitöö
Mul on parajalt suur mure, minu kiisuke kadus ära nii, et panen tema pildi ka siia. Ehk on ikka veel elus ja keegi teda märkab Keilas või siin lähedal
Lähettäjä akvaarium,kalad,vesi...

» murumuna1. posted @ 07:08 - Link - kommentaarid (1)
30 Mai 2010
Lastega lastele. Kõigepealt öökulli silma ülejääkidest kee, millega jaanipäeva öösel "kollitada" (helendavad ju) tegime pojaga koos. Keila päeval õpetas Sirje Rannamets Sirletti telgis lastele sõrmuse keerutamist. Isegi olen lapsena selliseid teinud. Nüüd tütrekesel oli vaja sünnipäevale minna ja kingituseks ideid eriti polnud ,proovisime siis hõbetatud traadiga. Algul peenema ja pehmemaga kahekordselt- ei olnud väga korralik tulemus.Ja kolmas natuke jämedama traadiga, ühekordsest traadist. Sünnipäevast otsustas laps küll loobuda. Aga sõrmuseid jagub ka sõbrannadele. Ja üks üllatus :
Quote: "Rentsul"
Saadan selle Sulle, arvn et sinu blogi on seda väärt!


Päikest!
Suur tänu Rentsul! Ma pole kaua eriti aktiivne olnud ja ei tea ,kas seda ikka väärt ka olen. Aga Tänan,tänan!!! Nii vähe olen saanud siin viimasel kahel aastal ringi piiluda, et edasi andmisega viivitan natuke. Kõike kaunist kõigile!

» murumuna1. posted @ 12:30 - Link - kommentaarid (2)
25 Mai 2010
22.mail käisin mustpõletust proovimas/õppimas.Toimus see Sirje Rannametsa(sirlett) juhendamisel, Keilas, Miki lasteaia hoovis. See oli keraamikaringi hooaja viimane tund. Mõni asi üle pika aja ka ette näidata. Nii paljust olen aja puudusel ilma jäänud aga seda rohkem hindan teadmisi ja oskusi mida sealt keraamikaringist saanud olen. Viimane kausike on tütrekese tehtud. Väikestel kullidel on helendavast fimost silmad ja pojakese tehtud pärlid vanaemale ja vanaisale kaela riputatud. Sest ka öökullid lähevad laste vanaemale-vanaisale aiavalvuriteks. Kullisilmade ülejäägist tegime mõned keed, neist võibolla järgmisel korral. Ühel pildil on söestunud käbi kaunid värvid Kõike kaunist!

» murumuna1. posted @ 16:43 - Link - kommentaarid (2)
24 Aprill 2010
IMG_4378IMG_4583IMG_4590IMG_4591IMG_4602IMG_4604IMG_4605IMG_4612 Mõned asjad ,mida ajapuudusel pole siin näidanud ja mis on pildile jõudnud. Kevadpühadeks tegin palju esimesi kollaseid liblikaid kingitusteks ja kuna mul endal sel aastal oksi toas polnud, siis selliselt kiire klõps. IMG_4571 Oma kodus panin nad traadiga samblale istuma- siiani armas ja värske. IMG_4593IMG_4598 Täna tegime lastega kummikomme. Hästi nunnud jäid. Retsepti jagas mulle sukanõel (OMA MAITSE märts 2010 ). Sarnase retsepti leidsin ka internetist : siin. Vormideks kasutasime kommikarpide(milka südamed) põhjasid ja spetsiaalseid vorme. kummikommid Kõike kaunist !

» murumuna1. posted @ 18:10 - Link - kommentaarid (3)
murumuna pisike pesa
About me
Lihtsalt armastan käsitööd! Jõudumööda proovin ka ise teha.
Age: 40+
Location: Harjumaa
Zodiac Sign: ambur
I Like...
lapsed,lambad, käsitöö,elu maakohas.
I Hate...
Looduse hävitajad
Fav Links
Quote
Archives
Stuff

Reading:

Last Movie Seen:

Listening to:

Visits

074468