Kirje: Pealkiri
MERXU MEISTERDUSED
Image Hosted by ImageShack.us
22 Aprill 2010
Ood kevadele ehk edevuse laat!

Pole paremat aega kui tärkava-looduse-kevad! Minu ood kevadele sai selline, inspireeritud õunapuuõiteroosast ja rohuliblerohelisest (ei saa salata, et eeskujuks on olnud ka Le_.ili aastatagused imepärased liithelmekeed):

Photobucket

Photobucket

Photobucket


Minu väike taaskasutusprojekt mõõtudega 16 korda 42 cm. Eelmisel aastal sai vana linnupesakasti asemele tehtud uus ning vana jäi kuuri taha puuhunnikusse vedelema. Eile sai see äratatud uuele elule, vähemalt osa sellest. Idee minu ja teostus ka. Hädasti oli vaja kohta, kuhu igapäevases kasutuses olevaid ehteid riputada. Tegelikkuses nii selgelt esile ei tule, et kellegi käsi on kunagi linnumaja ka üle värvinud. Üldefekt on selline mõnusalt vana ja kulunud:

Photobucket


Photobucket

Photobucket

Kõik kõrvakad on viimasel nädalal valmis nokitsetud. Väga teraapiline tegevus Kasutatud on türkiisi, sinist liivakivi, tensha pärle, läbipaistvaid pärle ning muud meelepärast.

Photobucket

Photobucket

Keskmised kõrvakad ongi tumesinise, päikese käes imeliselt sädeleva liivakiviga.

Mõnikord on lausa kahju, et inimesel on vaid üks paar kõrvu, õnneks on ehte "riputamiskohti" teisalgi. Punase koralli ja väikeste lihvitud mustade helmestega neljarealine käevõru (ja veel ühed kõrvakad, seekord siis tumeroosa marmoriga):

Photobucket


PS! Kõik kõrvarõngad on saadaval. Läbipaistvate mummudega (läbimõõt 16mm) kõrvakate hind on 20.-, poolvääriskividega ja tensha pärlitega kõrvakad on kallimad. Käevõru saab tahtja endale 60.- eest. Kui midagi silma jääb, küsi julgesti


Punkti tänasele pikkpostitusele panevad minu viimase aja lemmikud - valge opaali ja vasega kõrvakad:

Photobucket

Photobucket
Merx kirjutas selle postituse! - Link - kommentaarid (1)
023304 visitors