Kirje: Pealkiri
MERXU MEISTERDUSED
Image Hosted by ImageShack.us
23 Oktoober 2008
OI ROOSI, ROOSI, ROOSI..!
Nii nagu paljud teised isetegijad, vaimustusin ka mina neist Kikuliisi blogis nähtud tulesüütamisroosidest kohe, kui neid nägin. Ekslikult arvasin, et neid on jube keeruline teha, kuid kui ma täna sattusin nende tegemise õpetuse peale, vaimustusin ma uuesti - nende valmistamine on geniaalselt lihtne. Ja nii ma siis vastu südaööd käisin külmkapi kallal munakarpide järel, sorisin sahtlites küünlajuppe otsides ja kirusin ennast, miks ma need kõik tarbetuna prügikasti visanud olen.. Õnneks on igas korralikus majapidamises ikka küünlaid Ja siin nad on, minu tuleroosid:
Photobucket
PS! Muidugi ei lugenud ma kohe, et pott pärast küünlasulatamist enam söögitegemiseks ei kõlba ja ega ise ka selle peale ei tulnud See selleks, suured tänud sulle, Kikuliis, õpetuse eest
Homme siis katsetan, kuidas nendega tulesüütamine käib.

Ja üks vana võlg vaja ka ära toimetada, nimelt andis Virqu mulle juba mitu aega tagasi edasi viie küsimuse mängu teatepulga. Mina muidugi märkasin seda hiljuti..
Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

Küsimused-vastused on siin:
1. Mida tegid 10.aasta eest?
Käisin 11. klassis Jõhvi Gümnaasiumis.

2. Viis asja \"vaja teha\" nimekirjas.
1) õppida-õppida-õppida
2) osta ühele väiksele poisile sünnipäevakink homseks
3) leida natuke aega, et käsitööga taas sõbraks saada
4) lõpetada ära ammu alustatud lapitekk
5) minna magama!

3. Lemmiknäksid:
Armastan shokolaadi, rosinaid ja pähkleid, ära ei ütle ka juustuvalikust veini kõrvale.

4.Mida teeksid, kui oleksid miljonär?
Esimese asjana ostaksin/looksin oma unistuste kodu- hubase majakese kusagil äärelinnas. Investeeriksin tervisesse (täpsemalt hammastesse) ja lapse haridusse. Teeksin annetuse kasside-koerade varjupaikadele, hulkuvate ja "ära visatud" loomade probleem teeb meele väga kurvaks..

5.Kohad, kus oled elanud?
Sündinud ja kasvanud olen Kohtla-Järve lähistel. Viimased 8 aastat elan Tartus ja praegu pole plaanis siit enam edasi seigelda, aga iial ei tea, mida elul meile varuks on.

Ilmselt olen ma üks viimaseid vastanutest, nii et ei oska teatepulka enam kellelegi üle anda, aga kui kuskil keegi veel tõesti vastanud ei ole, siis palun!

Merx kirjutas selle postituse! - Link - kommentaarid (3)
023300 visitors