Kirje: Pealkiri
MERXU MEISTERDUSED
Image Hosted by ImageShack.us
12 Detsember 2007
Jõulumeeleolus..

esmaspäeval tuli mulle päkapakk lausa ukse taha. Sees olid imepehmed kindad ja sokid. Kindad olid justkui mu käe järgi valatud, kuid sokkidega on lugu selline nagu oleks Tuhkatriinu kingakest jalga proovinud. Kahjuks lootusetult väiksed. Aga õnneks on mul sõbranna, kellel on pisike jalg, nii et need saavad talle. Siis olid pakis veel suur ja mõnus küünal, kaks tokki lõnga ja shokolaad, millele lendasid jaole kõik kodusolijad ja mis seetõttu kadus imekähku. Suur aitäh sulle kallis päkapikk Tiina!

Esmaspäeval sain kätte ka Kikuliisilt tellitud lepakatega komplektid, mis on imearmsad. Need lähevad kingiks minu kõige kallimatele sugulastele. Olen väga rahul. Ja kuna esmaspäevane päev nii ilusti algas, siis selle vaimus kaunistasin ka tuba.

Pildid on mul muidugi ka kogu sellest kupatusest olemas. Aga momendil ei ole ma koduarvutis, sest sealt ei saa ma oma blogile miskitmoodi ligi. Nii et eks näis, millal mul tuleb võimalus oma juttu ka piltidega täiendada.. ohh lõpeks ometi juba need jamad selle arvutiga.

Ilusat-rahulikku jõuluaega kõigile!
Merx kirjutas selle postituse! - Link - kommentaarid (1)
023304 visitors