Kirje: Pealkiri
MERXU MEISTERDUSED
Image Hosted by ImageShack.us
03 Oktoober 2007
Kaelusetegu ja näotu kassike

Nii, ammu mõtlesin, et vaja lapsele talvehooajaks kaelus teha. Asi seisis selle taga, et polnud sobivat õpetust leidnud. Kuni lõpuks leidsin isetegija õpitoast sellise, et oh, sellist tahtsingi teha. Tegin viksilt õpetuse järgi ja kui valmis sai, mnjaa... siis polnud lootustki, et see lapsel üle pea läheb. Üles harutada ei raatsinud ja tegin uue, suurema kaelaauguga. Ise mõtlesin kogu aeg, et kui see ka ei lähe, siis enam ei tee eluski ühtegi kaelust.
Valmis sai siis selline. Samast lõngast on plaanis teha ka müts.

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket


See kassike aga, mida siin juba nii mõneski blogis nähtud on, hakkas mulle meeldima ühes Võru tänava kaltsukas- 20 krooni eest 10 sellist kassi!! No mida teha sellise kassiperega? Ja nüüd siis leidsin tänu isetegijatele õpetuse, et ise üks selline valmis meisterdada.

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Läks loosi küll:
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Kuna valgusega on praegu kitsavõitu, siis pilti päris õiget ei saanud. Aga materjaliks on Abakhanist ostetud karvane lõng, 15.- tokk. Kaela heegeldasin kellukesega kaelarihma. Et kassike saaks ilma ka uudistada, siis on plaanis poest ära tuua ühed rohekas-sinised nööbid.

Kusagil mõtetes liiguvad aga - mõtted. Minul käib jõulutunne miskipärast ära alati esimese lume aegu. Et kingisaajaid on palju, siis on sel aastal plaanis osa kinke ise valmis meisterdada. Liitusin ka päkaprojektiga- idee on juba olemas
Merx kirjutas selle postituse! - Link - kommentaarid (2)
023300 visitors