Lin tegi
Lin tegi
Pudi-padi, elu ilusamad pisiasjad
28 Veebruar 2010
Meemin siis minagi

Meete meemis millalgi:

Reeglid:
1. Too esile oma möödunud aasta lemmiktöö(d) käsitöövallas ning kirjelda lühidalt, mille poolest on too sulle hingelähedane. Töid võiks olla kuni 2.
2. Saada meem edasi paarile käsitööblogijale.

Pean tunnistama, et tsensuur on tegelikult ülikarm. Pildistan ja postitan mööndustega, üks silm kinni. Nii et on vaid üks töö, mille juures ma absoluutselt mitte midagi ei muudaks. See on üks nõelapadi, mis valmis muuhulgas Meete meeldivas seltskonnas. Ja pilti mul sellest pole.

Kuid töö, mille kulgemise protsessi ma kõige rohkem nautisin, oli kindlasti Buttercup.

Buttercup

Edaspidi meemigu Heli ja Heleena!
Lin pani kirja 22:03 - Link - kommentaarid (4)
15 Veebruar 2010
Lasteaia-kleit

Kootud kleit lasteaialapsele, kes on oma kuuajase staa˛i vältel saanud kohal käia ehk umbes täpselt poole ajast. Sest loodus, loogika ja matemaatika teevad oma töö. Et kui pooled rühma põnnidest on nirisevate ninade ja raksuvate köhadega, siis kulub Tikril keskmiselt 2-4 päeva, et samasuguseks muutuda.

Seda kleiti sai ta kanda täpselt ühe päeva.

Kindergarten dress

Hädavajalik nööp kaeluses, et ka Tikri isa saaks aru, kumb on kleidi esikülg.

Kindergarten dress

Tänu mitmetele toredatele asjaoludele on Tikri ema õnneks töötu. Saab oma põnni terveks ravida ja siis jälle paaril päeval mõneks tunniks seltskonda saata. Järgmise korrani. Pole nurisevat tööandjat.

Tänu töötuse asjaolule aga on Tikri ema aga ühe vahva seltskonna liige. Võib-olla mõni on juba märganud uut nupukest blogi paremas servas. Palun klõpsake sellel! See viib teid "liigikaaslasteni". Just-just on seal algamas tutvustusvoor, Heli tegi juba otsa lahti. Lisaks ilmub seal aeg-ajalt ka teavitusi käsitöö-valdkonnas toimuva kohta!
Lin pani kirja 14:39 - Link - kommentaarid (8)
04 Veebruar 2010
Kaks meetrit kaaruspaela

Kaaruspaelast kee

Kaaruspaelast kee

Kaaruspaelast kee

Midagi nii "rahvuslikku" pole siin blogis vist enne nähtud
Lin pani kirja 19:19 - Link - kommentaarid (14)
230028 külalist