Lin tegi
Lin tegi
Pudi-padi, elu ilusamad pisiasjad
18 September 2008
Peale seda, kui olin helmepoodidesse terve varanduse jätnud, tekkis kriis. Et no kellele ja milleks. Samas on paar kõrvarõngaid või väike kee või võru ainus, millega ma õhtul, kui tips magab, jõuan hakkama saada (kahju kohe, et need hambad tal nii vaevaliselt tulema peavad). Aga midagi tahaks ju teha, eks! Kõigele lisaks jäin ise haigeks, silmad jooksevad vett koos ninaga, nii et mis varrast sa nii käes hoiad Ja ma ostsin muidugi Liannist veel kinnaste jaoks lõnga Nii et käsitöö valdkonnas jätkuvalt langus-langus-langus...

Olen retro ja romantika lainetel:
Some romantic earrings

Klaaskvartsist kõrvarõngad, tõsi, leidsid juba omaniku.

Fall
Lin pani kirja 17:18 - Link - kommentaarid (3)
10 September 2008
Hotiskäigu saaga jätkub...
Ei ole küll otseselt käsitööjutt, nii et palun mõistvat suhtumist, kuna olen ise juhtunust nii elevil Eelmise postituse kaltsukast ostetud sõrmusega on tore lugu, nagu täna selgus. Asusin seda täna endale parajaks painutama ja avastasin siseküljelt graveeringu P. Sarpaneva, Bronze Finland. Googeldasin. Tegemist Soome ehtekunstnik Pentti Sarpaneva tööga 60-ndatest aastatest Nii võib vahel minna...
Lin pani kirja 20:02 - Link - kommentaarid (9)
09 September 2008
Kirju liblika suvi on läbi.
Kevadel esimene nähtud liblikas oli kirju, nüüd, viimasel soojal päeval korraldasid nad meie aias paarikümnepealise paraadetenduse. Mõned jäid pildile ka:
Kirjulibilikasuvi

Oli imeline suvi, stiilis "milline mõnu on süüa oma sõnu, töö eest nurka pugeda ja lugeda/kududa/heegeldada". Kaifisin oma last ja käsitööd. Sügisene asjalikkuse algus on aga näputööd kõik pooleli jätnud. Alles eile õhtul nokitsesin mõned vildipallivabad vidinad. Et oleks midagi näidata, olgu nad üles riputatud:
Rose bracelet

Cha-cha

Earrings in gold and green

Oleme linnas tagasi ja suutsin eile endale pooleteisetunnise lapsevaba linnaloa kaubelda. Käisin muuhulgas ka Hot`is. Saagiga olen äärmiselt rahul: sõrmus ja kindad (25 eeki kumbki)
!
ja 63 raha eest Leygil`i must kokteilikleit
Lin pani kirja 15:48 - Link - kommentaarid (2)
230023 külalist