Lin tegi
Lin tegi
Pudi-padi, elu ilusamad pisiasjad
26 Jaanuar 2009
Pühvlit!

Oli teil meeles midagi kollast selga panna?

Vahepeal sai veel üks uus aasta, nimelt sai aasta sellest, mil mu Tikker sündis. Ületasin ennast ja küpsetasin koogid. Ekstra suured brownied. Mul polnud sobivat vormi, sellepärast.

XL brownies

Retsept
Lin pani kirja 08:29 - Link - kommentaarid (3)
19 Jaanuar 2009
Neile, kes osalevad TKV Kolm ühes!

Kuna ma ise projektis osalema ei kvalifitseeru, panen siia kaks linki, mida keegi ehk purgi kaunistuseks kasutada soovib. Purgil peab ju silt olema, eksole!


Lae siit

Või siit midagi taolist
Lin pani kirja 18:55 - Link - kommentaarid
12 Jaanuar 2009
Väljas puhuv tuul võiks mu pead ka tuulutada. Kõik suuremad tööd on pooleli, ajaloolise täpsuse huvides panen üles pildi kõrvarõngastest (rohkemaks ei jätku aega ega tahtmist, ka need paarid sündisid uskumatult vaevaliselt, häbi küll).

collage

Ja siin tänase postituse peapõhjus. Kõigile, kel mummumustri järele näpud sügelesid, siis palun, siin ta on, muster visandatuna konspekti tagaküljele:

IMG_0342
Lin pani kirja 11:03 - Link - kommentaarid (8)
04 Jaanuar 2009
Saluut uuele aastale!

Tegelikult ma nii energiline pole. Kas pühadeväsimus, talveuni või hakkab pea aasta jagu magamata öid kohale jõudma, igatahes leian end vähemalt korra päevas ümber oma tütre keras uinakut tegemas. Lastaks mul ainult rahus magada ja kududa/heegeldada! Kuid kuna kumbki tegevus ei toida, hakkab juba nurinaid kostuma.

Täpselt mütsijagu jämedat lõnga oli mul veel alles. Ja täpselt müts oli veel komplektist puudu. Nii siis läks:
Crocheted hat

Ja ikka pudi-padi ka, kuidas teisiti.
Necklace
Lin pani kirja 16:31 - Link - kommentaarid (17)
229699 külalist