Lin tegi
Lin tegi
Pudi-padi, elu ilusamad pisiasjad
30 Detsember 2008
Mummuline kaelasoojendaja


Kuna linikuid ja kardinaid lubasin hakata heegeldama uuest aastas, siis saab vana aasta sees veel mõni päev endale mõelda Yellow harvest käpikud kuluvad juba kandmisest, kuid tahavad millegagi kokku sobida. Ehk siis nüüd hakkavad käpikud paaris käima kaelasoojendajaga.

Neckwarmer

Pikutav

Neckwarmer

Ja püsti olev

Neckwarmer

Ja kõrvagi ühed mummud

Lilys

Ilusat vana aasta lõppu!
Lin pani kirja 09:34 - Link - kommentaarid (9)
23 Detsember 2008
Trühvlid ja pits

Katsetasin ka ühe hea isetegija blogist leitud viite järgi trühvleid meisterdada. Küpsetaja ma pole, aga selline väike nikerdamine tähtpäevadeks pole paha. Minu omad said siis öötundidel sellised:

My first truffles

Õpetuse leiate siit

Ja siis on mul muidugi seda kleiti kohe väga vaja Ainult selle kleidi pärast sai ju raamat ostetud (ok, mõni idee oli seal ju veel)
On my to do list

Mis siis, et on palju pakilisemaid asju. Näiteks nõuab kodu, et teda kuidagigi hakataks üles vuntsima. Ja mehe särgid ootavad ööpäevi omale uut nööpi, aga ei saa ju, palju põnevamaid asju vaja teha. Uuel aastal luban heaks hakata, nööpe õmblema ja linikuid, voodikatteid ja kardinaid heegeldama-kuduma asuda.
Lin pani kirja 20:34 - Link - kommentaarid (2)
22 Detsember 2008
Jagan täna öösel oma leide. Jõulud ju!

Kõigile, kes on mõelnud oma kudumeid ja heegeldisi sildistada, näiteks sellisel viisil ,
siis siin on väike õpetus.

Fimosõpradele ahhetamiseks Jennifer Morrise tööd etsys, näiteks


Mitmekülgseid ideid isetegemiseks ja meisterdamiseks leheküljelt craftsylish.com, sealt võib-olla mõnele väikesele tüdrukule või romantikasõbrale üks viimase hetke kingitus


Ja lõpetuseks üks udupeen disainiblogi, mida võin lugema jäädagi, seal on kõike alates purkide kaunistamisest mööbli restaureerimiseni.

Mustmiljon ideed peas pöörlemas, head und, valget jõulu ja uut paremat, ikka paremat!
Lin pani kirja 23:02 - Link - kommentaarid (5)
18 Detsember 2008
Väike leheke, roheline,

sest kaugel see kevadki enam on!

Märkamatult on minu blogi külastajate arv jõudnud 10 000-ni Tänan kõiki, kes siia ikka vahel sisse piiluvad ning kommentaaride näol ka tagasisidet pakuvad

Roheline leheke siis:

Little leaf

Little leaf

Vaatasin Raverlys neid Pam Alleni poolt väljamõeldud ideaalseid väikesi sallikesi ja tuli isu peale. Pildi järgi kudumine oli.
Lin pani kirja 10:09 - Link - kommentaarid (4)
17 Detsember 2008
Tassisoojendajad

Eile said neli tassi omale kampsikud selga. Kohvihoolikutest sõpradele.

Tassisoojendajad

Üks lähemalt ka

Tassisoojendaja

Idee tundus tore, praktikas veel järele proovinud pole. Et kui mitu karva suhu jääb

Armastan neid nööpe, eriti koos selle punase lõngaga! Peaks kohe päris kampsiku ka tegema.
Lin pani kirja 09:10 - Link - kommentaarid (10)
10 Detsember 2008
Yellow harvest

Kui miski on palmikute ja mummudega, siis ma sulan. Nagu siis, kui nägin VK-s neid käpikuid. Lõpuks leidsin ka meeldiva lõnga.

Yellow Harvest Mittens
Lin pani kirja 08:25 - Link - kommentaarid (11)
05 Detsember 2008
Pildiülekannet proovisin siitsamast IT foorumist leitud õpetuste järgi teha. Printisin välja meeldiva pildi, lõikasin parajaks ja asetasin selle lahtirullitud fimole. Hõõrusin pilti pisut lusikavarrega, siis niisutasin paberit ja hakkasin seda näpuga õrnalt maha rullima. Päris hästi õnnestus esimese katse kohta. Edu!
Lin pani kirja 15:41 - Link - kommentaarid
04 Detsember 2008


Inglitega algas asi halvasti, millegipärast. Ilmselgelt hindasin oma võimeid väikelapse ja algava sessi kõrvalt minu jaoks esimeses IT koostegemises osaleda vägagi üle. Esimeseks ingliks planeeritu pikutab praeguseni aknalaual, kõht ja pea vatti täis, jalad, käed, juuksed, kleit ja tiivad nende kõrval. Peab väiksemaid tükke hammustama. Esimene ingel, mida siis eksponeerisin, oli ebaõnnestunud, ei olekski tahtnud teist välja panna, aga polnud ka võimalik midagi muud meisterdada. Teiseks advendiks proovisin pildiülekannet fimole, leidsin mõned meeldivad motiivid:

Angels
Lin pani kirja 22:25 - Link - kommentaarid (3)
234148 külalist