Lin tegi
Lin tegi
Pudi-padi, elu ilusamad pisiasjad
25 August 2008
Tuletasin täna tikkimist meelde:

romantic felt bead earrings

Las kallab!
Lin pani kirja 15:21 - Link - kommentaarid (8)
23 August 2008
Nii tore, nii tore, nii tore. Kui meie oleme maal, siis kõik helistavad ja kutsuvad kohvikusse ja loomaaeda!

Eksponeerin juba varem valminud heegeldatud kampsunit, mis täna esimest korda aiapeo ajaks selga pandud sai. Olen kuidagi kehv omatehtud asjade kandja

P8230002

Muster Drops Design´ist
Lin pani kirja 12:03 - Link - kommentaarid (14)
18 August 2008
Katse vanutada kotti ehk Ridiculous Ridikül

Nii, kui laps haige oli, eks ma siis natukene nokitsesin ikka. Ammusoetatud heie leidis lõpuks üles mu julguse ja nii me alustasime. Heegeldasin kahekordsest heidest nr 4 heegelnõela ja kinnissilmustega jupi:

step 1

Edasi läksin veelgi julgemaks ja kukkusin teise heidega mingit sigri-migri peale heegeldama:

step 2

Siis muidugi pesumasin, 40 kraadiga ei juhtunud midagi, 60-ga aga küll:

something like that

Kõik ei läinud muidugi nii, nagu ma seda endale ette olin kujutanud. Ideaalis oleks tahtnud teha mingit väiksemat clutch bag tüüpi kotikest, aga asi sai selleks ehk natuke liiga suur ja paks. Lõppviimistluse osas vaja veel natuke mõelda (pärlid ja midagi veel...).

Kuid isegi kui kott minu poolt kasutust ei leia, siis eksperiment toimus pühal eesmärgil. Kavas on nimelt tipsile teha ülisoe jakk samal meetodil. Nüüd olen järgi proovinud.

Veel 10 Vogue´i salli lillekest...
Lin pani kirja 17:41 - Link - kommentaarid (11)
17 August 2008
Näputööst pole midagi ette näidata

Mu tips otsustas, et ta on nüüd piisavalt vana kurikuulsa kolme päeva palaviku jaoks. Siiani terve ja rõõmus põnn oli kui ära vahetatud. Ja meie muidugi hirmul ja higised. Aga lõpuks sain oma rõõmurulli tagasi

Ja kui ma isetegijani taas jõuda tahtsin, ei avanenud mulle lehekülg mingi valemiga. Kuni kellegi targa soovituseni installeerida endale Mozilla Firefox. Tunnistan ausalt, et enne jõudis juba tekkida kerge paanika: Kuidas ma ilma isetegijata...?
Lin pani kirja 19:01 - Link - kommentaarid
10 August 2008
Jaah, lillesalli oleks ju väga tore omada, ent ma taban end taas sellelt, et väikestest tükkidest koosnevas töös olen ma kuidagi kannatamatu. Siiski, üheksa õit on valmis ning väikesed arvutused näitavad, et homme pean kolm kerakest lõnga juurde ostma. Loodame, et on, mida osta. Mõned õied pildil ka:

P8100009

Seekord pean aga lõpuni vastu pidama, sest sügis on kohe-kohe käes ja nahkjakki kaunistaks selline sallike ju edevalt
Lin pani kirja 15:13 - Link - kommentaarid (2)
09 August 2008
Ilus laupäev, vaatamata väikesele vihmale. Mu laps ületas end ja magas koos minuga kella üheksani, seda siis tavapärase kuue-seitsme paiku ärkamise ja säramise asemel. Võib-olla sellepärast ma tunnengi end natuke rohke inimesena.

Viimaks sai nööbid ette nöpsiku kampsik. Isetegijate "kohustuslik vara" minu käte läbi siis järgmine:
Kampsik

Kuna ma olen üldse pisut mahajäänud isetegija, siis avastan alles nüüd neid imekauneid projekte, mis teistel ammu juba selja taga. Õhtul surfasin ja surfasin ja leidsin, et mul on absoluutselt vaja Vogue´i lillesalli. Nii et paar lillekest on juba valminud. Ja nüüd ma tormangi tagasi varraste taha.
Lin pani kirja 12:19 - Link - kommentaarid (5)
07 August 2008
Kõikide eelmise sissekande kommenteerijatega nõus! Mulle endale meeldivad ka need rohelised kõige rohkem. Samas tõestab see natuke ka eksponeerimise väljapeetuse olulisust, leidsin neile pildistamiseks kõige sobivama tausta Aga et tegemist on üldse mu esimeste ehetega, luban endale rahulolu kõigist kolmest.

Teatepulk tuli Snoopylt
1. Mida tegid 10 aastat tagasi?
Viibisin ilmselt õndsal suvepuhkusel studeerimisest. Teine kursus oli läbi, hääletasime end sõbrannadega mõnele suveetendusele ja kindlasti Viljandi Folgile. Pahandasin vanemaid oma boyfriendi valikuga, aga ise olin hullunult armunud
2. 5 asja mida vaja teha?
Esiteks tuleks tuleks kohvile suhkrut juurde panna. Lähen teen selle kohe ära, siis vastan edasi
Nonii... Ma peaksin revideerima külmkapi sisu ja söömiseks kõlbmatud sünnipäevajäägid ära viskama. Siis tuleks tekitada endale vähegi kaubanduslikum välimus, see tähendab, juuksed ära pesta ja silmad ära värvida. Lõppude lõpuks tuleks kootud topi kaelus lõpuni heegeldada ja oma vastloodud blogi kallal pisut nokitseda/seda blogiasjandust üldse õppida.
3. Lemmiknäksid?
Ausalt öeldes ma eriti ei näksigi. Minu parim saatja on kohvitass. Kui aga külalistele näkse valmistada, siis näiteks pasteedi-näkileiva rulle või lavaširulle.
4. Mida teeksid kui oleksid miljonär?
Minu unistuste täitmiseks kuluks neid miljoneid kohe mitmeid-mitmeid. Minu elu-unistus on see, et ma ei peaks enam kunagi tegema tööd, mis mulle ei meeldi ning mis mulle midagi ei paku ja seda kõike inimeste keskel, kes tõmbavad sind ainult alla. Selleks tuleks aga õppida seda, mis mulle meeldib. Ja et ma seda süvenenult teha saaksin, peaksin ma saama mitmeid aastaid töötamata elada. Läheks ja õpiks hinge heaks kunsti ja meele heaks arsti
5. Kohad kus oled elanud?
Võrus, Tartus


Ilmselt tuleb teha jõhkrat detektiivitööd, et leida veel keegi, kes neile küsimustele vastanud pole. Luban päeva jooksul luurel käia.

Ühe juba leidsin: Kirjaklamber, jääme ootama!
Lin pani kirja 11:30 - Link - kommentaarid
06 August 2008
Tamtarataa, mu esimene sissekanne!

Põhjuseks kõrvarõngad:

P8050081

P8050087

Lin pani kirja 21:07 - Link - kommentaarid (5)
230023 külalist