Näpuotsaga näputööd!


Näpuotsaga näputööd!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Mõned faktid minust

Vanust justkui: 27
Mu koduke on: Tallinnas
Tähtkujult: Vähk

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea: Näpuotsaga näputööd!

Seda ja teist...

Mulle meeldib...
Rahu ja vaikus, vahel harva omaette olemine. Unistamine ja eriti siis, kui need unistused ka täituvad. Naer. Armastus.
Mulle ei meeldi....
Üksindus, masendus, valelikkus, silmakirjalikkus...

Varasemad postitused

Viimased postitused
Juuni 2008


Kohad kus on mõnus kolada......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
30 Juuni 2008
Kui ma seepi tegin, siis oma kallile emale kinkisin ka ühe, selle kõige armsama, selle roosilise. Ema on mul alati õnnelik selliste ise tehtud kingituste üle ja üldse meeldib mul oma emale ka ilma põhjuseta kingitusi teha. Ehteid ootab ta minult muidugi juba sellest ajast saadik, kui pärlitega tegelema hakkasin, osad pärlid isegi tema jaoks broneeritud, aga tegemiseni pole jõudnud, mitte et aega ei oleks, vaid temale tehes tunnen, et ehe peab olema ideaalne ja ilus nu ja niimoodi ma siis olengi täitsa jännis, aga ükskord, kui meil aega on, siis võtan oma pärlid kõik kaasa ja teeme koos. Aga tulles nüüd tagasi seepide juurde. Jaanide paiku mõtles ema ka siis proovida seda seebi tegemist ja nutikas nagu ta mul on, siis mõtles, et paneks omavahel need südame pooled kokku, saaks sellised nö terviklikud seebid. Nii armsad said!


Aga rääkides sellest tarkusest, siis selle kohta on mul oma teooria. Ema on mul tark ja isa on mul loll ja seega olen mina poollollakas. No ilusam oleks öelda pooltark, aga poollollakas lihtsalt kõlab mu meelest nii hästi ja koomiliselt.

Eelmine kord kui mu kallis teine pool kaugel tööl oli, siis õhtute sisustamiseks heegeldasin koti, lihtsalt niisama, sest tegumood mulle meeldis. Kott sai sinnamaani valmis, et sangad ja vooder puudu ja nii ta seisma jäi. Meil komme maale minnes alati ka ema juurest läbi sõita ja siis tassike kohvi seal võtta, seekord võtsin omalt poolt kaasa ka selle sama koti, nuh et emale näidata, et millega ma jälle hakkama olen saanud. Kotti nähes läksid ema silmad põlema ja suurima hea meelega andsin selle talle, sangad ja voodri lubas ta ise panna ja kui nüüd aus olla, siis temal tuleb see vooder paremini välja ka kui minul.

Need sangad, mis seal pildil on, selle idee peale tuli ema puhtjuhuslikult, eks siis varsti paistab, millised sangad ta sinna paneb, kas ümmargused või lihtsalt sellised nö pulgad. Ja nutikas ja hea maitsega nagu ta mul on, siis avastas ta, et see kott on sedapidi hoopis ilusam, kui lappide heegelduskohad jäävad väljapoole. Vastuvaidlemist siinkohal tõesti olla ei saa, sest sedapidi on tõesti-tõesti ilusam. Kui ema koti lõplikult valmis saab, siis tema loal presenteerin ka lõplikku tulemust!
Ahjaa, materjalist nii palju, et tegemist on selle sama niidiga/lõngaga, mis ma kunagi laadalt jube hea hinnaga ostsin. Rees teadis rääkida, et see miski lõimelõng ja seda tean ka öelda, et Türil selles kaltsuvaiba poes on ka seda müüa ja hind on veel parem, kui laadal oligi.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Veel paar fakti...

Loen
Maailma suurimad lahendamata mõistatused

Filmid
Roheline Miil, Voonakeste Vaikimine, Notting Hill, Südamesõbra Pulmad

Muusika
Maria Mena, Kait Tamra, Jaan Tätte, Dagö


Projektid


Teiste blogid


Blogisse piilujaid

041771 külalist on piilunud minu blogisse


Google Custom Search