Näpuotsaga näputööd!


Näpuotsaga näputööd!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Mõned faktid minust

Vanust justkui: 27
Mu koduke on: Tallinnas
Tähtkujult: Vähk

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea: Näpuotsaga näputööd!

Seda ja teist...

Mulle meeldib...
Rahu ja vaikus, vahel harva omaette olemine. Unistamine ja eriti siis, kui need unistused ka täituvad. Naer. Armastus.
Mulle ei meeldi....
Üksindus, masendus, valelikkus, silmakirjalikkus...

Varasemad postitused

Viimased postitused
Juuni 2008


Kohad kus on mõnus kolada......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
28 Juuni 2008
Puhkuse ajal sai ka üks päev Soomes käidud, lihtsalt niisama. Tädi perel oli ka muidugi eesmärk leida vanemale tütrele lõpetamiseks kleit, mille nad õnneks ka said suure otsimise peale. Aga ega me siis tervet päeva ka šoppamisele ei kulutanud. Võtsime ette külastuse SeaLife´i. Mina olin selles keskuses aga kahjuks natuke pettunud. Olen liiga palju filme vaadanud ja seadsin endale seetõttu liiga suured ootused. Lastele muidugi meeldis ja selle vastu ma ei hakkagi vaidlema, et ilus oli seal tõesti ja ilusaid kalasid oli ka. Aga mina ootasin selliseid suuri akvaariume, kus ikka palju kalu on, sardiinid tantsivad, haid on hirmutavalt suured. Aga akvaariumid olid seal suhteliselt väiksed ja seetõttu polnud seda ilu ja melu ka nii palju. Mõni akvaarium oli nagu enam-vähem, aga siis vaatamiseks oli nagu klaaskuulike seinas ja siis sealt piilu (see klaaskuul on muidugi kaval efekt, sest see annab nagu petlikult suurust juurde). Ma pean vähem filme vaatama! Aga jätan nüüd virisemise ja ütlen veelkord, et kalad ise olid ilusad, püüdsin mõned ka pildile saada, aga katsu sa läbi klaasi pildistada ja arusaadavatel põhjustel polnud ka välk lubatud...

Kui tähelepanelikult vaadata, siis on piltidel näha haid (aga nad polnud üldse hirmuäratavad)
Siin aga üks ilus-ilus kollane kala, kes õnnestus isegi normaalselt pildile saada. Kala nime ma aga kahjuks ei mäleta, sest mälu on mul täpselt sama pikk kui kaladel, ehk siis kui selja keerad on kõik juba meelest läinud!


Siin aga merihobud
Seda pilti vaadates ei saa esialgu arugi, et kalad ka pildil on


Ja siis muidugi kalapoeg Nemo. Kõik lapsed kilkasid selle akvaariumi juures N E M O, ükskõik, mis keeles nad siis ka ei rääkinud. Ja eks pean minagi tunnistama, et minul oli täpselt samasugune äratundmisrõõm kui kõikidel nendel lastel seal. Ja oi kuidas ma püüdsin neid pildile saada... Kaadreid tuli ikka oma paarkümmend, aga vaatamiseks kõlbavad ainult need kaks.
Ja siis pärast seal SeaLife poes seisin nagu väike laps riiuli ees ja ohkasin ja tahtsin nii väga omale kalapoeg Nemo kruusi saada. Täiskasvanu minus ütles, et tule mõistusele, ei ole ju vaja, aga õnneks sai väike laps minu sees seekord võitu. Ma nii elavalt kujutasin seal poes endale ette, kuidas ma oma uues kodus hakkan sellest kruusist külmadel õhtutel teed jooma... Ja no kui juba tee joomine käib Nemo teemadel, siis koduukse võib ka ju Nemo mul lahti keerata... Võtmehoidjaid saab mu uue kodu võtmekimbul küll mitmeid olema, esiteks Nemo ja siis kallis teine pool tõi mulle Norrast ka armsa sätendavate kivikestega võtmehoidja, mille lubasin uue kodu võtmekimbu külge panna, kui kodu päris valmis saab. Ma nüüd hakkasin mõtlema, et suur võtmekimp ja palju võtmehoidjad, siis on mul ju ka suurt ja uut käekotti vaja!


Vapustavat käsitööd nägin ka, aga pildile ei julenud püüda. Kohe Aleksandri katedraali vastas on nagu väike käsitöötänav (majas sees) ja seal ikka igasugu lahedaid asju, aga jah, jänes nagu ma olen, siis pildistada ei julenud, et oleks saanud teile näidata ja ideid jagada. Üks kunstnik oli teinud igavesti lahedaid haldjaid, ma küll soome keelt ei mõika, aga nii palju sain aru, et tegemist on ikka heade haldjatega, endalgi võiks selline kodus olla, aga jah, minu rahakott neile peale ei hakanud. Lahe, lahe, lahe oli!

Homme aga jälle käsitööteemadel!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Veel paar fakti...

Loen
Maailma suurimad lahendamata mõistatused

Filmid
Roheline Miil, Voonakeste Vaikimine, Notting Hill, Südamesõbra Pulmad

Muusika
Maria Mena, Kait Tamra, Jaan Tätte, Dagö


Projektid


Teiste blogid


Blogisse piilujaid

039391 külalist on piilunud minu blogisse


Google Custom Search