Näpuotsaga näputööd!


Näpuotsaga näputööd!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Mõned faktid minust

Vanust justkui: 27
Mu koduke on: Tallinnas
Tähtkujult: Vähk

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea: Näpuotsaga näputööd!

Seda ja teist...

Mulle meeldib...
Rahu ja vaikus, vahel harva omaette olemine. Unistamine ja eriti siis, kui need unistused ka täituvad. Naer. Armastus.
Mulle ei meeldi....
Üksindus, masendus, valelikkus, silmakirjalikkus...

Varasemad postitused

Viimased postitused
Juuni 2008


Kohad kus on mõnus kolada......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
25 Juuni 2008
Jõudis ka minuni see teatepulk Moolelt ja Luiselottelt. Selleks, et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama algusest

Reeglid
Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Hmm... Ega see lihtne polegi. Kümme aastat tagasi suvel olid minu mäletamist mööda kunstipäevad Türil ja selle raames ka kohvik Nobe Tigu, kus teenindava personali moodustasid meie näitetrupi Sillus rahvas. Tervitused Tööpingile, kes igasugu vahvad toidud välja mõtles: päkapiku praemuna, mis muide on magustoit; Sorge vorstikesed; peekoni päevitus jms... Õudsalt äge oli see kohvik. Alguses olin nagu lõvi ja valmis kõiki teenindama, aga kui kohvik uksed avas, oli jänes püksis ja nii ma siis peamiselt tagaruumis kokana toimetasin. Ega me siis tavalised teenindajad ei olnud, me ikka teenindasime igat klienti erinevalt ja lähtusime peamiselt mängitud rollidest. Ega polegi kerge mäletada, mis ma 10a tagasi tegin. Oleks sama küsimus minult järgmine aasta küsitud, siis teaksin küll vastust, et just sai gümnaasium lõpetatud ja käis trall selle ümber, kuhu edasi õppima minna. Nii paar kuud tagasi trehvasin ühe klassivennaga tänaval, vahetasime paar sõna ja pärast hakkasin ahastusega mõtlema, et appi, järgmine aasta saab juba 10a gümnaasiumi lõpetamisest. Jube vana tunne tuli jälle peale Juba eelmine aasta ei tahtnud ma oma sünnipäeva...

2. Viis asja "Vaja teha" nimekirjast?
* Vaja tegeleda oma kaaluga
* Vaja lahti saada oma laiskusest
* Vaja aeg maha võtta ja aega leida
* Vaja juuksurisse minna
* Vaja saada üle hirmust arstide ees

3. Lemmiksnäkid?
Mul polegi oma kindlaid lemmikuid. Minu isud on vahelduvad, ühel päeval naudin maasikaid, teisel aga juba heeringat. Aga üldiselt on nii, et kui on võimalus valida hea soolase ja magusa vahel, siis valin soolase ja torti söön üldse üliharva. Krevetid ja kümsuitsutatud lõhe või forell on küll asjad, mis mulle vist alati meeldivad, need isud pole veel vaheldunud.

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Ma arvan, et paar miljonit minu elu ei muudaks. Maksaksime lihtsalt ära oma pangalaenu ja kui natuke üle jääb, siis vist käiks ära Londonis, oleme sinna minemisest mehega juba ammu unistanud. Rääkides mõnest miljonist, siis algus oleks sama ja ülejäänud summa eest ostaksin väikese maja oma emale ja teeksin vanaema maja korda. Rohkem, kui kümmet miljonit omades oleks algused jälle samad, aga lisanduks see, et palgatöölt võtaksin ennast vist lahti ja hakkaks miskit oma asja ajama, mis oleks nagu hobi ja töö üheskoos. Heategevuseks tahaksin ka natuke anda, aga millisesse valdkonda, seda ei oska öelda. Aga üldiselt olen üsna kindlal veendumusel, et miljonid minu elu oluliselt ei muuda! Ah jaa, õppida tahaksin ka kindlasti!

5. Kohad, kus oled elanud?
Pärnu
Haapsalu
Suure-Jaani
Paide
Tallinn
Rakvere
Tallinn


Teatepulga annan edasi kõigile neile, kes pole veel vastanud neile küsimustele! Või kui mul endal meenub keegi, kes pole veel vastanud, siis annan kohe teada!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Veel paar fakti...

Loen
Maailma suurimad lahendamata mõistatused

Filmid
Roheline Miil, Voonakeste Vaikimine, Notting Hill, Südamesõbra Pulmad

Muusika
Maria Mena, Kait Tamra, Jaan Tätte, Dagö


Projektid


Teiste blogid


Blogisse piilujaid

042815 külalist on piilunud minu blogisse


Google Custom Search