Näpuotsaga näputööd!


Näpuotsaga näputööd!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Mõned faktid minust

Vanust justkui: 27
Mu koduke on: Tallinnas
Tähtkujult: Vähk

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea: Näpuotsaga näputööd!

Seda ja teist...

Mulle meeldib...
Rahu ja vaikus, vahel harva omaette olemine. Unistamine ja eriti siis, kui need unistused ka täituvad. Naer. Armastus.
Mulle ei meeldi....
Üksindus, masendus, valelikkus, silmakirjalikkus...

Varasemad postitused

Viimased postitused
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007


Kohad kus on mõnus kolada......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
17 September 2007
Täna uhkeldan ma oma emaga ja tema tehtud asjadega. Kui eelmises postis rääkisin enda tehtud kingitusest täditütrele, siis see on minu ema poolt tehtud kingitus.


See tool on kunagi olnud kiiktool. Mina kahjuks ei mäleta, sest olin liiga pisike, aga minu ema ja tädi mäletavad küll, kuidas maal vanaema ja vanaisa (mulle siis vanavanaema ja vanavanaisa) juures sai kiigutud. Seda ei mäleta enam muidugi keegi, et miks ja kuidas need jalad katki läksid, aga igaljuhul kiiktoolist sai lihtsalt tool. Täditütar tahtis sellele toolile paar aastat tagasi koos vanaisaga uue elu anda, aga kahjuks jäi see pooleli, sest vanaisa ei ole enam meiega. Ja nii siis võttiski minu ema uuesti ette selle, mis kunagi pooleli jäi. Ja nii ongi see vana uus tool meie kõigi jaoks väga tähtis, rääkimata veel sellest, kui ilus see on ja milliseid ilusaid mälestusi see omab. Täditütre jaoks oli see muidugi tõeline üllatus ja ilus üllatus. Vat nii uhke olen oma ema üle, kes oskab alati kõike nii hästi ja ükskõik, mida ta teeb, teeb ta tõelise pühendumise ja hingega. Vahel teeb lausa kadedaks

09 September 2007
Täditütrel oli sünnipäev 30. augustil, aga pidamine oli siis 1. septembril. Kingiks nagu ikka miskit enda tehtud ja kuna ta meil täiskasvanuks sai ja juba ise tahab toimetada, siis oli sooviks raha saada. Aga mina jälle mõtlesin asja siin huumoriga ja nu ma temast veidi vanem, vaja ju siis targutada ja oma väheseid elutarkusi jagada ja mõtlesin (ja talle ka õnne soovides põhjendasin), et ega see raha siin elus ju kergelt ei tule, peab ikka vaeva ka nägema. Nii ma siis nägin ise vaeva kuni 2-ni öösel ja eks ta nägi ka vaeva, et see sünnipäevaraha siis kenaste kokku korjata. Tegin jõupaberist täpselt vanuse (18 ) jagu ümbrikuid ja panin sinna rahad sisse ja ikka igasse midagi, ümbrikutele peale kirjutasin (kaardi ja luuletuse asemel) häid sõnu, mida elus vaja läheb. Need ümbrikud omakorda aga köitsin nagu kaheks redeliks. Nüüd ilutseb see kenaste kaunistusena tema toa seinal, et head sõnad ikka alati silma all oleks.


......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Veel paar fakti...

Loen
Maailma suurimad lahendamata mõistatused

Filmid
Roheline Miil, Voonakeste Vaikimine, Notting Hill, Südamesõbra Pulmad

Muusika
Maria Mena, Kait Tamra, Jaan Tätte, Dagö


Projektid


Teiste blogid


Blogisse piilujaid

041539 külalist on piilunud minu blogisse


Google Custom Search