Näpuotsaga näputööd!


Näpuotsaga näputööd!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Mõned faktid minust

Vanust justkui: 27
Mu koduke on: Tallinnas
Tähtkujult: Vähk

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea: Näpuotsaga näputööd!

Seda ja teist...

Mulle meeldib...
Rahu ja vaikus, vahel harva omaette olemine. Unistamine ja eriti siis, kui need unistused ka täituvad. Naer. Armastus.
Mulle ei meeldi....
Üksindus, masendus, valelikkus, silmakirjalikkus...

Varasemad postitused

Viimased postitused
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007


Kohad kus on mõnus kolada......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
14 Mai 2008
Mobiiliripatsitest on tööl tõeline hitt kujunenud. Siin siis kaks ripatsit, mille töökaaslane tellis, ühe jättis endale ja teise tellis kellelegi kingiks. Ta arvas, et ta nüüd väga pop ja noortepärane. Järgmistele anti ka juba tellimus sisse. Ühtepidi hea meel, et minu tööd teistele meeldivad, teisalt saan materjaliraha tagasi ja kolmandaks hoiab see mu mõtted eemal ega lase igatsusejonnil kukile istuda.11 Mai 2008

Emad on kõige kallimad ja armsamad inimesed maailmas.
Reedel, kui ma maale sõitsin, helistas ema, et kas ma olen midagi tema aadressile tellinud ja mina muidugi teatasin, et ei ole (ma rumal inimene olin ära unustanud, et ema nime andsin kujul K.Perenimi, nu meil esimene täht ju mõlemal K ja perenimi ka sama. See oli selle mõttega nii, et ta kindlasti paki ära tooks ja ei hakkaks midagi kahtlustama). Ise rääkisin ennast sisse. Aga nutikas nagu ta mul on, siis ta juba aimas pakiteatest, et midagi on teoksil ja ma andsin talle veel käsu, et olgu hommikul enne maale tulekut ära toodud.
Maale jõudes oli esimene toiming siis paki avamine, seisime koos vanaemaga paki avamise juures ja olime kõik kolm elevil nagu väiksed lapsed, kellele päkapikk on kingi toonud.
Ausalt öeldes oli paki sisu lihtsalt jahmatav, lausa super ja kõik asjad läksid nii täppi! Kõik kolmekesi vaatsime suud ammuli ja muudkui ahhetasime, ma ei hakka mainimagi, et olin kade ka, sest pakk oli tõesti vinge! Suured-suured tänud sulle Evelina minu ja minu ema poolt, suutsid mu ema tõeliselt üllatada!

Ja kõik need lilled ka veidi lähemalt

Pakis olid siis:
* Laastukorv
* Helmestest lillekee (käisin salaja peegli ees omale ka kaela proovimas)
* Vilditud ja helmestega kaunistatud lillepross
* Kaks lillakat patsikummi (empsul küll pole pikki juukseid, mida patsitada, aga täna hommikul oma kinki vaadates teatas ta, et need sobivad ju tema kostüümi juurde, nii et nendest patsikatest saab pross)
* Liblikatass
* Kohvi
* Vahvlitort
* Vaarikakoogi moodi küünlad, need olid nii tõetruud, et need oleks tahtnud kohe päris ära süüa!
Suured tänud!

Mina tegin oma paki abdulabulamir´i emale.

Ja natuke lahtiharutatult:

Kahju, et pildil ei ole näha nartsisside õielehti nende tegelikus toonis. Tegelikkuses on need sellised mullilised pärlmuttervalged.

Pakis olid siis:
* Nartsissidega klaasimaal
* Punane mohäärsall
* Punane kaelakee
* Punane käevõru
* Sinise-hallisegune võtmehoidja
* Luulekogu
* Heegelniit
* Veidi magusat

Ise tegin ma oma emale emadepäevaks sellise kee


Olin vaimustuses Luiselotte pusakeedest ja palusin tal ka mulle saata seda metallkiniiti. Märtsi lõpus Luiselotte mulle saatiski, aga kuna kogu minu pakimajandus maale käib, siis sain paki kätte alles sellel nädalavahetusel. Pakki piiludes vaatas sealt vastu selline üllatus! Aitäh Luiselotte!

09 Mai 2008
Võtmehoidjate eri! Kunagi ammu tellisin Sayilast igasugu helmeid ja vidinaid, tellides oli kindel nägemus, mis neist saab, aga kui pakk kohale jõudis, olid ideed ja visioonid kadunud ja nii need mul siis seisid kaua-kaua, kohe ikka päris kaua. Vahetusemale kingitust tehes sai pakki lisatud ka selline lihtne pärlitega võtmehoidja ja sealt siis tekkiski idee kasutada ära need kaua seisnud helmed. Vahetusemale tehtud võtmehoidjat (ja ülejäänud osa kingitusest) näitan kunagi hiljem, sest minu kodune arvuti ja foto24 ei saa omavahel eriti läbi ja mälupulk otse loomulikult istub ju tööl.

Selle punase omanikuks saab pühapäeval minu kallis ema. Ta küll pole mul selline tilu-lilu kasutaja, aga nu üks selline punane ja südamega võtmehoidja oma lapselt võiks ju emal ikkagi olla
Kõikidele emadele soovin ilusat peagi saabuvat emadepäeva

06 Mai 2008
Oh mind uimast... Vat see on see, kui tööajal tegeletakse blogimisega. Unustasin klaasimaali pildi lisada, aga siin see nüüd on:

Nõnnaks... Töökaaslane oli nii lahke ja lubas mulle üheks õhtuks oma pildimasinat, ma siis püüdsin kähku kõik asjad pildile saada, paar asja ikka unustasin, aga pole hullu, küll see fotikas ükskord koju jõua ja siis saan pildile püüdmata jäänud asju ka näidata.
Tänuks töökaaslasele tegin talle moblaripatsi, mida ta juba ammu ihaldanud oli. Teisel töökaaslasel suht sarnane miksi Vana Tallinna oma ja sealt see tahtmine tal tuligi. Roosa fän nagu ta on... See roosa-manna-vahune kee on ka temale tehtud.


Ühe armsa kursaõe ema lubas mulle seebimassi saata ja siis tänutäheks tegin talle klaasimaali. Need punase-roosad tulbid pidi väga hästi talle sobima. Kursaõele endale sai tehtud üks väga-väga varajane sünnipäevakink (sünnipäev novembris), aga kuna suvi tulemas ja ma ühe jutu sees pani kõrva taha, et tal suveks pruun kliet ostetud, siis arvasin, et oleks targem ju varem kätte anda see kingitus.

Tegelikult sai neid keesid lausa kaks tehtud, teine ühele armsale töökaaslasele, kes armastab selliseid looduse ehteid ja mother of pearl kihvad olid selleks just kõige sobilikumad ning lisaks kõigele on pruun just tema värv, ta kohe särab pruunis.

03 Mai 2008
Vahel satuvad ette mõned testid, ega ma neid eriti ei armasta teha, aga vahel ikka. Eriti mõnusad on need testid siis, kui see ühtib enda arvamusega iseendast. Antud testi puhul leidsin igale iseloomustusele ka konkreetsed sündmused... Sinine värv iseeneset ei kuulu just mu lemmikute hulka, kui muidugi türkiissinine välja arvata.
You Are A Blue GirlRelationships and feelings are the most important things to you.

You are empathetic and accepting - and good at avoiding conflict.

If someone close to you is in pain, it makes you hurt as well.

You try to heal the ones you love with your kind and open heart.

What Color Girl Are You?


Hetkel tunnen küll suurt puudust oma fotikast, mis on kaugel Norras. Jah, muidugi oma kallist teisest poolest tunnen tuhnadeid kordi rohkem puudust, aga eks kui ta mul varsti tagasi tuleb, on nad mul mõlemad jälle olemas, mis omakorda tähendab paremat tuju ja pilte valminud töödest!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Veel paar fakti...

Loen
Maailma suurimad lahendamata mõistatused

Filmid
Roheline Miil, Voonakeste Vaikimine, Notting Hill, Südamesõbra Pulmad

Muusika
Maria Mena, Kait Tamra, Jaan Tätte, Dagö


Projektid


Teiste blogid


Blogisse piilujaid

043046 külalist on piilunud minu blogisse


Google Custom Search