Näpuotsaga näputööd!


Näpuotsaga näputööd!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Mõned faktid minust

Vanust justkui: 27
Mu koduke on: Tallinnas
Tähtkujult: Vähk

Banneri saab oma blogisse lisada, kui kopeerid järgneva koodirea: Näpuotsaga näputööd!

Seda ja teist...

Mulle meeldib...
Rahu ja vaikus, vahel harva omaette olemine. Unistamine ja eriti siis, kui need unistused ka täituvad. Naer. Armastus.
Mulle ei meeldi....
Üksindus, masendus, valelikkus, silmakirjalikkus...

Varasemad postitused

Viimased postitused
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007


Kohad kus on mõnus kolada......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
20 August 2007
Heia-heia! Pole ammu siin jälle olnud, aga fotikas oli pidevalt kodust ära ja niisama lobiseda ma ei viitsinud.

Tulles tagasi sünnipäeva juurde, siis sain kingituseks rulli kanepinööri. Nüüd vaja välja mõelda, mis sellest teha. Muide, ideed on väga teretulnud!

Augustikuu alguses oli Võhmas laat ja sealt sai ostetud selline niit/lõng ja minu arust väga hea hinnaga. Õhtul olin veel enda peale kuri, et ma ainult ühe kera ostsin, sest tekkis tahtmine ette võtta üks suur töö- heegeldatud voodikate. Õnneks-õnneks käis mu empsu Hauka laadal, kus ka neid müüdi ja tõi mulle sealt ühe kera juurde, kusjuures ema oli ka tookord peale Võhma laata enda peale kuri, et ei ostnud endale, aga hea, et viga parandatud sai. Kurjad inimesed on ju koledad.


06 August 2007
22.07.2007 olime kutsutud kogu perega sugulaste juurde soolaleivale (kuhu kahjuks meie koos elukaaslasega ei saanud minna), aga sellegipoolest jõudsid sool ja leib kohale.
Leivalaevad koos soolalastiga olid rusikad silmaauku- nad just elavad jõe ääres heade mõtete linnas. Ja igav oleks ju viia lihtsalt päts leiba ja pakk soola.

21.07.2007 sai tagant järgi peetud minu kalli elukaaslase ja minu sünnipäeva. Lihtsalt ootasime seda ilusat suvepäeva ja aega, millal kõik see pere saaks kokku tulla.
Seekord mõtlesime teha hoopis teistsuguse sünnipäeva, ilma kartulisalati ja nõudepesuta. Mõeldud tehtud. Et kõik ikka õigel ajal kohale tuleks, said saadetud ka kutsed, kus oli tekst: "Ühel ilusal päeval, tuli meil veel ilusam mõte- paneks kummikud jalga ja läheks restorani. Ootame teidki meiega ühinema..." Nii me siis läksime kõik koos kala püüdma.
Ja muidugi olin mina kõige parem kalamees (loe: esimene, kellel kala näkkas)

Sünnipäev oli igati teistsugune. Kingitusi on nii armas saada, aga veel armsam on neid ise teha. Tänuks igale pereliikmele sai kingitud raamitud foto. Püüdsin leida kõige tobe-naljakamad näod.

Pildi ideed siis sellised (leidsin kunagi kellegi blogist lehe, kus saab selliseid "lollusi" teha), aga muidugi sai igaüks pildi endast. Need konkreetsed mullid on kevadised mullid kuskilt Keila-Joa kandist.
Piltide juurde sai muidugi räägitud vahva "müüt": "Me polegi rääkinud, aga käisime hiljuti Londonis ja ühes galeriis sattusime saali, kus olid sellised naljakad pildid."
Kõik olid rõõmsad ja õnnelikud, sest sellist üllatust ei osanud oodata keegi. Nüüd on aastake aega, et uus "lollus" välja mõelda.

03 August 2007
Järgmisena jõudis kätte emadepäev. Siin siis kotike, mis ma oma kallile empsule tegin.

Materjaliks naturaalne linane. Lilleke on tehtud Harrietist ostetud tooriku peale (selliseid seal enam kahjuks rohkem ei ole ). Sangadega on sellised lood, et Koduextras olid mingid sinised kotid alla hinnatud ja nii ma siis sain odavalt nii ägedad kotisangad. Teine paar veel seisab, paar ideed on, aga nüüd vaja leida see õige aeg ja õige tunne.

02 August 2007
Projekt "Lillekse kott" ehk siis sõbranna tahtis endale valget kotti, kus oleks peal must lilleke ja mustad pärlid. Siin siis kott koos lillekesega ja ilma pärliteta

Siin aga siis koos lillekse ja pärlitega. Sügishooajaks palusin kotti tagasi, et väikest iluravi teha, sest ise ma ei jäänud rahule pärlite paigutusega, aga sõbranna oli õnnelik

Oeh, küll mul tulevad need pildid ikka kõverikud siin, aga küll ma õpin
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Veel paar fakti...

Loen
Maailma suurimad lahendamata mõistatused

Filmid
Roheline Miil, Voonakeste Vaikimine, Notting Hill, Südamesõbra Pulmad

Muusika
Maria Mena, Kait Tamra, Jaan Tätte, Dagö


Projektid


Teiste blogid


Blogisse piilujaid

041817 külalist on piilunud minu blogisse


Google Custom Search